10 июля, 2024 9:52
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Чотирьом українським авіакомпаніям держава заплатила за вивезення українців із закритих на карантин країн

«Міністерство інфраструктури України забезпечило часткове відшкодування витрат, які понесли українські авіакомпанії у березні 2020 року. Тоді авіаперевізники здійснювали міжнародні авіарейси на нерегулярній основі з метою повернення українських громадян додому у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень», – ідеться в повідомленні.

За даними міністра інфраструктури Олександра Кубракова, авіаперевізники отримали понад 60,7 млн грн.

«Особливістю цих рейсів було те, що вони вилітали з України без пасажирів, тобто без комерційного завантаження. Основним завданням тоді було максимально оперативно повернути українських громадян додому в умовах, коли країни по всьому світу запроваджували жорсткий локдаун. Я дуже вдячний українським авіакомпаніям за те, що тоді вони змогли максимально швидко відповісти на глобальні виклики», – заявив він.

Міністр наголосив, що «у таких критичних ситуаціях у держави немає необхідної гнучкості для швидкого прийняття рішень, щоб відповідати на такі загрози».

«Це один із яскравих прикладів того, чому Україні в сучасному світі потрібен державний авіаперевізник Ukraine National Airlines», – пояснив Кубраков.

https://www.facebook.com/MinInfra.UA/posts/4874866409228844

Контекст:

Наприкінці 2019 року в Китаї виник спалах коронавірусної інфекції. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Із 12 березня в Україні через поширення COVID-19 ввели карантин, а із 17 березня зупинили авіаційне сполучення з іншими країнами. Українців повертали додому нерегулярними авіарейсами.

Лише у березні додому повернулося майже 100 тис. українців.

Станом на 27 квітня авіарейси в Україну готували із 26 точок світу.

Проверьте

2 января из-за коронавирусного штамма "Омикрон" в мире отменили более 4 тыс. авиарейсов

Больше всего отмен зафиксировано в США – за неполные 24 часа их было более 2,4 тыс. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *