20 августа, 2024 16:59
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Росіяни наражають на ризик десятки тисяч своїх громадян на прикордонних з Україною територіях

Російський наратив про те, як «украинцы 8 лет бомбили Донбасс» заграв новими фарбами: тепер, коли ЗСУ контролюють значну частину території росії, окупанти змушені бити по своїх же територіях. І робити це вже свідомо, а не ненароком, як раніше, коли вони просто «впускали» бомби. Аналітики «Слово і діло» спробували порахувати, скільки жителів Курської та Бєлгородської областей відчули на собі «русский мир». Для цього ми зіставили кількість людей, які проживають на небезпечних на сьогодні для росіян територіях, з кількістю офіційно евакуйованих.

Бойові дії так чи інакше торкнулися восьми районів Курщини, а також підставили під ризик район Бєлгородщини.

Влада росії запевняє, що евакуює своїх. Але навіть якщо взяти до уваги їхню традиційно неправдиву офіційну статистику, на цих землях живе більше людей, ніж заявлена ​​кількість евакуйованих.

На тлі просування ЗСУ евакуація населення оголошувалась з восьми районів Курської області (Рильський, Кореневський, Суджанський, Глушковський, Хомутовський, Бєловський, Льговський, Большесолдатський) та Красноярузького району Бєлгородської області.

Всього на цих територіях проживало понад 167 500 осіб (за даними перепису населення в рф у 2020 році).

Найбільше – у Рильському, Льговському та Суджанському районах (29 900, 29 500 та 25100 відповідно). Найменше – у Хомутовському районі Курщини (8500 осіб).

За останніми даними МНС рф, перевірити які можливості немає, з дев’яти прикордонних з Україною районів евакуювали понад 121 тисячу осіб.

Доля росіян, які залишилися (а це близько 46 тисяч), невідома. Очевидно лише те, що зараз російські бомбардувальники намагаються завдати якнайбільше ударів по місцях скупчення ЗСУ, ігноруючи наявність мирного населення.

Як повідомлялося раніше, саме Бєлгородська область стала лідером за кількістю скинутих на неї своїми ж російськими льотчиками авіабомб.

@media screen and (max-width:557px){.box-telegram{flex-direction:column;padding:20px 10px 10px 10px!important}.box-telegram__img svg{margin-left:0!important}.box-telegram__info{margin-bottom:20px}.box-telegram button{margin-bottom:20px}} найважливіше від «Слово і діло» Підписатися

Проверьте

Як змінюються позиції України в Індексі людського розвитку

Індекс людського розвитку України (ІЛР), який складається на базі показників ВВП, освіченості та довголіття мешканців …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *