29 марта, 2020 17:41

Новий міністр економіки України не задекларував особняка під Києвом і квартири дружини в Москві – "Схеми"

Новий міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко не вніс до декларації нерухомості у Київській області та Москві. Про це 21 березня поінформувала програма «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт «Радіо Свобода» і телеканала «UA:Перший»).

«Петрашко не вказав у своїй майновій декларації квартиру у Москві, частка у якій належить його дружині – громадянці Росії, маєток у селі Романків під Києвом і два позашляховики«, – ідеться в повідомленні.

Розслідувачі уточнили, що площа будинку в Київській області становить 409 м², а площа території – 15 соток. Офіційно вони є власністю дружини міністра Світлани.

За даними «Схем», їй також належить не зазначена в декларації Ігоря Петрашка третина (разом із матір’ю і братом) квартири в Донському районі Москви, її загальна площа – 109 м².

У реєстрі МВС також не згадано автомобілів Suzuki Vitara S 2016 року випуску і Land Rover Range Rover Sport, випущеного у 2017 році, які належать Петрашку.

У своїй декларації претендент на посаду міністра Петрашко вказав тільки квартиру в Києві площею 90 м².

Петрашка призначили міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 17 березня. До цього він був заступником генерального директора агрохолдингу «Укрлендфармінг» (входить до бізнес-групи Олега Бахматюка).

Проверьте

Пенс і його дружина пройшли тестування на коронавірус

Тести віцепрезидента США Майка Пенса і його дружини Карен на коронавірус показали негативний результат. Про …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *