29 марта, 2022 2:28

Масові протести у США: на Мангеттені розграбували низку магазинів – відео

У Нью-Йорку учасники акцій протесту розграбували декілька магазинів на Мангеттені. Зокрема, постраждали магазини Michael Kors, Nintendo, AT&T і Chanel.

Пограбування почалися з району Челсі. Після цього протестувальники зруйнували кілька магазинів у Сохо, Флетайроні та Мідтауні, повідомляє CBS New York.

Ситуація на Мангеттені виходить з-під контролю, повідомляє PM Breaking News. Сотні людей грабують магазини вниз по П’ятій авеню, яка вважається однією з найдорожчих вулиць у світі. Зокрема, на відео видно, що грабіжники вдерлися до крамниці Microsoft.

Організована група бунтівників також розграбувала флагманський магазин Macy’s на Мангеттені. Магазин є одним з найбільших універмагів країни та національною історичною пам’яткою. Після вторгнення бунтівники вчинили підпали біля магазину.

Окрім того, у районі Бронкса вночі проти 2 червня було розграбовано кілька магазинів. Бунт спричинив багато пожеж на вулиці.

Зауважимо, що протестувальники перебували на вулицях Нью-Йорка, попри комендантську годину, яка настала о 23:00 за місцевим часом.

Додамо, що у Нью-Йорку багато магазинів не працювали через коронавірус. Деякі з магазинів, якими володіють невеликі компанії або приватні особи, можуть не відкритися через руйнування.

Що відомо про протести у США

Масові протести і вуличні заворушення спалахнули у низці штатів після загибелі афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі 25 травня. Поліцейські затримали 46-річного чоловіка його під час спроби розрахуватися в магазині банкнотою, яку продавці вважали фальшивою. Один з поліцейських притиснув коліном горло Флойда до асфальту. Затриманий заявляв, що не може дихати. Чоловікові стало погано, йому викликали швидку допомогу. У лікарні, як стверджує слідство, він помер. Хоча незалежні експерти, які зробили повторний розтин тіла, кажуть, що Флойд міг померти на місці події через те, що до мозку поступало замало крові. Тож люди у США вийшли на вулиці з протестами, які тривають вже тиждень і добралися навіть до білого Дому. З мирних вони переросли у погроми, мародерства, спалювання авто і нищення всього довкола. Є жертви. Щонайменше в 40 американських містах ввели комендантську годину. Влада задіяла Нацгвардію для придушення протестного руху.

Проверьте

Першу страту за 17 років у США відклали за кілька годин до виконання

У США 13 липня мала відбутися страта злочинця за вироком федерального рівня – вперше за …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *