16 февраля, 2024 6:23
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Проведення аудиту було однією зі складових передвиборчої кампанії президента і партії "Слуга народу" – Разумков

Щоб розуміти, куди має рухатися держава, необхідний аудит її стану, заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час презентації аудиту економіки і векторів «Національної економічної стратегії України – 2030», повідомляє пресслужба парламенту у Facebook.

За словами спікера, одна з базових речей для досягнення успіху – правильно поставлене завдання, тому щоб рух держави на цьому шляху був ефективним, потрібно мати розуміння, якими ресурсами оперувати.

«Для того, аби мати це розуміння, саме і потрібен аудит економіки країни», – сказав Разумков.

Проведення такого аудиту було однією зі складових передвиборчої кампанії і президента України, і парламентської партії «Слуга народу», підкреслив він. За словами політика, перезавантаження стратегічного бачення розвитку країни було запитом суспільства під час останніх президентських і парламентських виборів.

Голова парламенту висловив удячність представникам бізнесу за співпрацю з органами влади в підготуванні цього документа. Незважаючи на те, що такий економічний аудит мав з’явитися ще на початку незалежності держави, Разумков наголосив на важливості його появи сьогодні.

«Сподіваюся, це буде не лише документ заради документа, як дуже часто це робилося, а напрям, за яким ми будуватимемо щасливе майбутнє для України», – сказав він.

Спікер підкреслив, що Верховна Рада завжди готова брати участь і сприяти ефективному та успішному розвитку всіх конструктивних починань.

https://www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/posts/3700722223285623

Завдання уряду презентувати аудит і вектори економічного розвитку поставив президент України Володимир Зеленський під час свого щорічного послання до парламенту два тижні тому.

14 серпня відбулася зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із представниками понад 50 українських компаній, під час якої обговорили питання розроблення національної економічної стратегії на 10 років. У дискусії також узяли участь представники Офісу президента і Національного банку.

За даними пресслужби Кабміну, на підставі ініціатив, закладених у документі, буде розроблено державні цільові програми, реалізація яких, як планують, стартує 2021 року.

«Національна економічна стратегія 2030″ – це єдине економічне бачення всередині країни, що має стати орієнтиром для зовнішніх партнерів України. Це впевненість у майбутньому як для бізнесу, так і для населення загалом. Адже основою добробуту українців є саме економічний розвиток, який неможливий без відповідних рушіїв. Саме ця ідеологія лежить в основі для розробки стратегії», – сказав Шмигаль.

Проверьте

Самая высокая заболеваемость COVID-19 за последние две недели зафиксирована в Сумской и Черкасской областях – данные Минздрава

Самая высокая заболеваемость коронавирусной инфекцией за последние 14 дней наблюдается в Украине в Сумской и …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *