3 августа, 2020 20:07

Зеленський тимчасово проживатиме в резиденції "Конча-Заспа" – Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок у селі Іванковичі Київської області. Про це 9 липня повідомив у Facebook Офіс президента України.

«Глава держави в липні 2020 року продав будинок у селі Іванковичі в Київській області. Окрім того, Володимир Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташований проданий будинок… Президент України із сім’єю тимчасово проживатиме в державній резиденції «Конча-Заспа», – ідеться в пості.

В Офісі президента зазначили, що Зеленський вніс цю інформацію до декларації 7 липня.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/posts/2057558991055624

У повідомленні про суттєві зміни в майновому стані президент вказав 7 липня, що за 12,114 млн грн продав нерухомість Валентині Кісєль. Що за нерухомість – не уточнюють.

За хвилину Зеленський зареєстрував у реєстрі декларацій ще одне повідомлення про майнові зміни. Дохід президента від відчуження земельної ділянки становив 1,356 млн грн.

Про те, що Зеленський пішов ночувати в держрезиденцію «Конча-Заспа», програма журналістських розслідувань «Схеми» (спільний проєкт «Радіо Свобода» і телеканала «UA:Перший») зняла 6 і 7 липня, йдеться в сюжеті. Журналісти зазначили, що Іванковичі розташовані за 50 км від «Кончі-Заспи».

«Схеми» стверджують, що в Зеленського також є квартира на вулиці Грушевського в Києві, але там президента давно не бачили.

Проверьте

За програмою "Доступні кредити 5–7–9%" українські банки видали понад 3,3 млрд грн – Офіс президента

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» українські банки видали вже понад 3,3 млрд грн. Про це …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *