5 декабря, 2020 21:52

"Центренерго" почало купувати вугілля за формулою "Роттердам плюс"

Державна енергогенерувальна компанія «Центренерго» почала купувати українське вугілля для своїх теплоелектростанцій за ціною, яку визначають формулою «Роттердам плюс», повідомляє Міністерство енергетики України.

Згідно з повідомленням, Міненерго за дорученням президента України Володимира Зеленського завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств та ПАТ «Центренерго». Результатом складних перемовин стало укладання контракту про відновлення постачання українського вугілля на ТЕС державної генерувальної компанії ВАТ «Центренерго».

«Міністерство енергетики в межах своїх повноважень доклало максимум зусиль до відновлення роботи українськими шахтарями. Ми очікуємо запуск великих вуглевидобувних об’єднань уже з понеділка. Поточна ситуація ще раз переконала нас у необхідності комплексного і системного вирішення проблем енергетичної галузі», – прокоментувала досягнуті угоди т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

За її словами, подальші зусилля міністерства спрямують на доопрацювання чинної моделі ринку електроенергії, викривлення якої призвели до кризи, зокрема для вітчизняних гірників.

Генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук 10 липня в ефірі програми «Свобода Слова» на каналі «Україна» повідомив, що «Центренерго» купуватиме українське вугілля без посередників за ціною, яку визначають за формулою «Роттердам плюс».

«У результаті довгих, складних переговорів при посередництві Офісу президента і Міністерства енергетики 10 липня був підписаний договір на поставку українського вугілля на українські теплоелектростанції «Центренерго». За ціною, яка транспарентна, без корупції й показує, що шахтарі можуть заробляти гроші в Україні. Ціна, за якою буде поставлятися вугілля, буде прив’язана до імпортного паритету («Роттердам плюс»). Ніде в Україні придбати на більш вигідних умовах «Центренерго» не зможе, тому що це на 20% дешевше, ніж вугілля державних шахт, на 10% дешевше, ніж газ, і головне – тут немає корупції», – сказав Сахарук.

Улітку 2019 року в держкомпанії «Центренерго» призначили новий менеджмент, який пов’язують із групою «Приват» Ігоря Коломойського, писала «Економічна правда». Державне «Центренерго» почало постачати за заниженими цінами електроенергію на підприємства групи «Приват» – Нікопольський і Запорізький завод феросплавів, «Дніпроазот», а також трейдеру «Юнайтед Енерджі».

За підсумками 2019 року збитки держкомпанії становили 2,5 млрд грн, хоча 2018 рік вона закінчила з 1,4 млрд грн прибутку.

У серпні минулого року портал enkorr повідомляв, що компанія «Центренерго» підписала договір на постачання вугілля з Росії на 400 млн грн із ТОВ «Нафта Форс», засновник і директор якої має безпосередній стосунок до діяльності групи «Приват». Структури, наближені до бізнесмена, відвантажували на «Центренерго» вугілля по 3165 грн за тонну, що вдвічі більше від ринкової на той момент ціни – 1741 грн за тонну.

Наприкінці червня шахтарі вугільних підприємств України приїхали до Києва на мітинг під Офіс президента, Верховну Раду та Кабмін, щоб домогтися виплати боргів (1 млрд грн на той момент) із заробітної плати та звернути увагу держави на проблеми з держкомпанією «Центренерго».

24 червня під час мітингу шахтарів до них вийшов президент України Володимир Зеленський і пообіцяв розібратися з їхніми проблемами з держкомпанією «Центренерго».

17 червня Кабмін визначив пріоритетним використання українського вугілля під час виробництва електроенергії на теплоелектростанціях, зокрема компанії «Центренерго», писало видання НВ. Т.в.о. міністра енергетики Ольги Буславець зазначила, що використання на «Центренерго» газу замість вугілля призводить до припинення роботи шахт, вимушеного простою і затримок виплати зарплат шахтарям. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що тепер державне «Центренерго» активно закуповуватиме вугілля держшахт.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *