3 июля, 2024 0:19
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

АРМА продало найдорожчий актив за час роботи – 3 тис. тонн олії

Зазначають, що під час торгів ціна на 14,2% перевищила стартову вартість лоту – 82,09 млн грн.

У конкурентних торгах брало участь чотири покупці.

«З огляду на проблемний характер арештованого майна, попит на активи, які реалізує АРМА, як правило, вкрай невисокий, що позначається на ціні продажу. Тому реалізація такого дороговартісного активу за ринковою ціною, безперечно, є позитивним досвідом для ринку арештованого майна в Україні», – заявив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Після сплати переможцем аукціону відповідної суми гроші буде перераховано на депозитний рахунок АРМА у державному банку. Агентство уточнило, що відсотки на його депозитний вклад є одними з найвигідніших проти умов комерційних банків, що дає змогу накопичувати більшу додану вартість від управління заарештованими грошовими активами.

На сайті торговельного майданчика ДП «Сетам», який проводив аукціон, зазначено, що агентство продало олію соняшникову нерафіновану врожаю 2019–2020 років, яка була в резервуарах у селі Галиценове в Миколаївській області. Цю олію ТОВ «АПК Енергія» (Дніпро) передало на комісію ТОВ «Агрофірма Україна», яке зі свого боку у квітні-травні 2021 року доправило продукцію компанії «Олеос Свіс С.А.»

Крок аукціону становив 821 тис. грн.

Контекст:

Агентство з розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть заарештувати у кримінальному провадженні, а також управління активами, заарештованими у кримінальному провадженні. Його створили 2016 року.

У 2020 році АРМА передало у користування українському бізнесу заарештовані активи вартістю приблизно 1,8 млрд грн.

Протягом 10 місяців 2021 року АРМА забезпечило надходження до держбюджету майже 33 млн грн.

Проверьте

Економічний паспорт України. Хто його отримає і коли будуть перші виплати

Законопроєкти передбачають створення фонду майбутніх поколінь, який формуватимуть завдяки внескам від сплати рентних платежів за користування …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *