20 апреля, 2021 12:32

Без значного посилення санкцій поведінка Росії щодо Криму не зміниться – МЗС України

Росія не змінить своєї поведінки щодо окупованого Криму без посилення санкцій. Таку думку перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова висловила турецькому агентству Anadolu Ajansı, цитати з інтерв’ю якому опублікувало 28 липня МЗС України.

«Ми вважаємо, що не можна очікувати зміни поведінки Росії у кримському питанні без значного посилення санкцій… Політичний тиск на Росію повинен бути ще сильнішим, а економічні санкції – ще жорсткішими», – сказала дипломатка.

За її словами, МЗС України хоче, щоб питання Криму активніше розв’язували на міжнародній арені.

«Росія не приєднала Крим, вона його тимчасово і незаконно окупувала», – підкреслила Джапарова.

Вона зазначила, що повернення Україною контролю над окупованим наразі півостровом «важливо як для України, так і для міжнародної безпеки та стабільності».

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

У зв’язку з окупацією півострова низка країн, зокрема США і представники Європейського союзу, запровадила антиросійські санкції.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *