16 июля, 2024 18:47
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Членів правління "ПриватБанку" топменеджер банку звинуватив у захисті інтересів Коломойського

Шевченко пише, що вважає своїм обов’язком поділитися із широким загалом «унікальною інформацією», хто насправді захищає інтереси Коломойського у «ПриватБанку».

Він зазначив, що раніше ці двоє членів правління – Лебединець та Чернишова – разом працювали у фінансових установах Сергія Тігіпка. За інформацією топменеджера, у «ПриватБанку» вони разом із керівником служби безпеки із 2019 року «всіляко сприяли повному припиненню стягнення проблемної заборгованості з компаній, пов’язаних із колишніми власниками, список яких затверджено відповідною постановою НБУ».

«Високопосадовці банку ініціювали усунення від роботи із заборгованістю цілий підрозділ, який розробив і реалізував стратегію стягнення, завдяки якій банк отримав понад 2 млрд», – цитує агентство звернення керівника напряму.

Він зазначив, що співробітникам банку оголошували догани, які згодом суди визнали незаконними, керівника підрозділу усунули на шість місяців від роботи, що також суд визнав незаконним. Також, за інформацією Шевченка, Лебединець та Чернишова ініціювали виключення співробітників із профільних комітетів, до функцій яких входила організація роботи з пов’язаними особами. Керівник служби безпеки банку Сергій Болотін, за даними автора листа, давав вказівки збирати особисту інформацію про співробітників.

.gall_hold .carousel_gal_image_item{ width: auto!important; height: auto!important; } .gall_hold .carousel_gal_image.slide{ height: auto!important; } фотогалерея (1 з 4) Фото: rbc.ua Фото: rbc.ua Фото: rbc.ua Фото: rbc.ua Контекст:

«ПриватБанк» – найбільший комерційний банк в Україні – було націоналізовано 19 грудня 2016 року. Україна докапіталізувала банк на 155 млрд грн.

Із 2017 року Україна судиться з колишніми власниками «ПриватБанку», які оскаржують його націоналізацію. 2019 року суд визнав її незаконною. НБУ це рішення оскаржив. Судові розгляди тривають.

У грудні 2017 року «ПриватБанк» подав до суду на своїх колишніх власників. Позивачі стверджували, що бізнесмени вивели з банку приблизно $2 млрд, провівши низку незаконних операцій.

Проверьте

В Україні кількість ФОП зросла 2021 року на 4%, найбільше – в IT-галузі

Це – найкращий результат за останні п’ять років, 2020 року зростання становило 1,2%. Найбільше зросла кількість …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *