Отже, ICU утримує безперервне лідерство на ринку ОВДП вже протягом більше ніж 10 років.
«Усупереч кризовому 2020 року нам удалося не тільки зберегти інтерес інвесторів до українських боргових інструментів, а й суттєво примножити їхні кошти шляхом інвестування у цей надійний актив. Завдяки спрощенню доступу до інвестування та підвищенню фінансової грамотності виріс попит на ОВДП із боку приватних інвесторів. Це значно прискорило темпи розвитку боргового ринку та заклало основу для розвитку інших сегментів фондового ринку, насамперед корпоративних облігацій», – сказав засновник групи ICU Костянтин Стеценко.
Обсяг торгів держоблігацій, за даними НКЦПФР, в минулому році зріс на 31,10%, досягнувши 826 млрд грн. З них більше третини, а саме 329,81 млрд грн – торги на біржовому ринку.
«ОВДП посіли ключове місце в інвестиційному портфелі як юридичних, так і фізичних осіб. 100-відсоткова державна гарантія дозволяє інвесторам диверсифікувати свої активи та отримувати високі доходи при мінімальних ризиках. Впровадження діджитал-рішень, як-от наша онлайн-система з торгівлі держоблігаціями ICU Trade, спростило доступ до ОВДП, зробивши їх простим і зручним інструментом нарівні з класичним банківським депозитом», – зазначила заступниця директора ICU Євгенія Грищенко.
Контекст:
Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.
Її заснували у 2006 році фахівці з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням – активи в розмірі понад $500 млн.
Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.