16 мая, 2024 4:26
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Мінфін України і Держмитниця провели тестування митників – його не пройшло більше ніж 10% співробітників

Експериментальний проєкт з тестування провели Мінфін та Держмитслужба України за підтримки Міжнародної організації з міграції та посольства США в Україні.

Найбільше співробітників, яким не рекомендовано проходити подальшу службу, – на Азовській митниці: 22,6%.

56% співробітників за підсумками проєкту продемонстрували позитивний результат за всіма трьома тестами – на знання митного та антикорупційного законодавства, на загальні здібності і тест на благонадійність.

Відмінний результат за всіма трьома тестами здобули 495 із понад 9 тис. протестованих митників. Найбільший відсоток «відмінників» (9%) – на Буковинській та Поліській митницях.

Найвищий рівень благонадійності показали Подільська митниця (Хмельницька область) – 75%, Північна митниця (Чернігівська область) – 65%, Київська митниця (Черкаська область) – 69,5%.

Найкращі результати з тестування на знання законодавства і загальні здібності показали Поліська, Буковинська, Дніпровська (Дніпропетровська область), Чорноморська (Миколаївська область) і Енергетична митниці – майже 90% службовців успішно склали тести.

За результатами тестування «умовно рекомендовано» продовжити службу 10,7% митникам.

«Доля 10,7% умовно рекомендованих залежить від них самих: ці працівники мають зняти питання, які виникли до них в ході тестування. Результати дають нам сигнал, що окремих працівників очікує підвищення, адже вони показали вищий рівень відповідальності та фаховості, ніж вимагає їхня нинішня посад«, – цитує Держмитслужба главу відомства Павла Рябікіна.

Атестації кваліфікації і благонадійності у митних органах Мінфін хоче проводити регулярно.

Коли проводили це тестування, не уточнюють. У червні Рябікін говорив, що тестування 9 тис. співробітників митниці показало, що потрібно замінити половину з них.

Контекст:

Завершення реформи митної та податкової служб є однією з умов Міжнародного валютного фонду для надання Україні наступного траншу за програмою stand-by.

Генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Рябікіна призначили головою Державної митної служби 18 листопада 2020 року. Після призначення він говорив, що ідеальною митницю не зробити «ні за місяць, ні за рік, ні навіть за три роки».

У січні 2021 року з Рябікіним зустрівся президент Володимир Зеленський і заявив, що українська митниця має «перестати бути годівницею для корупціонерів».

Проверьте

В Украине побочные эффекты после вакцинации от коронавируса наблюдаются менее чем в 1% случаев – Минздрав

«На 26 июля в Украине введено почти 4,7 млн доз вакцин. А именно: 499 720 – …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *