Проти української компанії «Поллі-Сервіс» розпочато дискредитаційну інформаційну кампанію.
Замовниками брудних публікацій можуть бути офшорні посередники іноземних компаній, усунених від офшорної монополії та заробітку в Україні сотень мільйонів доларів через завищення цін у чотири-п’ять разів та виведення їх в офшори, контрольовані українськими громадянами.
Усі розвинені країни світу захищають своє національне виробництво та продукти у вигляді цінових преференцій.
Підтримка вітчизняного виробництва дає змогу залишити в державі 80% вартості товарів, водночас у разі офшорних постачань в Україні залишається лише 25% у вигляді ПДВ на імпорт та мита, а 75% – перераховується до країн офшорів.
Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» 23 жовтня 2021 року затвердило політику, яка базується на національних пріоритетах, та опублікувало кваліфікаційні вимоги до постачальників обладнання і матеріалів (www.pk-ukraina.gov.ua).
Українська компанія «Поллі-Сервіс» єдина з національних виробників надала вичерпний пакет документів, які підтверджують повну відповідність кваліфікаційним вимогам ПК «Україна»;
«Поллі-сервіс» протягом 17 років працює в Україні й постачає високозахищені документи з власними рішеннями провідним державним установам.
Закупівлі матеріалів у ТОВ «Поллі-сервіс» проводять у повній відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі»;
Компанія «Поллі-Сервіс» звертає увагу завзятих ЗМІ надавати достовірну інформацію, ретельно перевіряти дані, що надходять із сумнівних або зацікавлених джерел і не брати участі в поширенні брехні, яка грає на руку (якщо не сказати, виконувати замовлення) офшорним компаніям, які борються виключно за свій власний офшорний прибуток і знецінюють українських виробників, технології українських учених та зневажають національні інтереси України.
Причиною чергових брудних публікацій проти «Поллі-Сервісу» вважаємо «істерику» офшорних посередників, яких відсторонено від заробляння сотень мільйонів доларів українцях шляхом корупційної співпраці з колишнім керівництвом державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна».
Теми заробляння величезних сум грошей на виготовленні українських паспортів офшорами та виведення при цьому мільярдів гривень в офшори неодноразово фігурували у гучних журналістських розслідуваннях. Зокрема, у розслідуваннях наголошувалося, що колишні керівники «Поліграфічного комбінату «Україна» цілеспрямовано зруйнували національну індустрію захищеного друку. Державні замовлення на поставку матеріалів були передані посередницьким офшорним компаніям. Зазначені посередники повністю монополізували ринок і здійснювали поставки компонентів, завищуючи ціни в чотири-п’ять разів і при цьому навіть не маючи власних виробничих потужностей.
Наголошуємо, що всі без виключення країни світу захищають своє національне виробництво та надають преференції вітчизняним виробникам. У першу чергу це стосується сфери державних закупівель. Це питання національних інтересів, оскільки при роботі з вітчизняним виробника не менше ніж 80% вартості продукції залишається в Україні у вигляді податків, заробітних плат, оплати енергоресурсів, здійснення сплат вітчизняним компаніям на забезпечення адміністративних і транспортних потреб. Тоді як замовлення в іноземного виробника залишає нашій державі лише 25% у вигляді ПДВ на імпорт та мита, а не менше як 75% сплаченої вартості стає здобутком країни іноземного виробника.
Закупівлі товарів у вітчизняних виробників стимулюють національну економіку, створюють робочі місця, збільшують податкові надходження до бюджету, сприяють зростанню ВВП країни та підвищують рентабельність вітчизняного інноваційного виробництва.
Відповідно 23 жовтня 2021 року Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» була затверджена політика власності, яка базується на національних пріоритетах та на інтересах розвитку підприємства як національного виробника бланків цінних паперів та документів суворої звітності.
Також на сайті Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів» опубліковано (www.pk-ukraina.gov.ua) кваліфікаційні вимоги до постачальників обладнання та матеріалів, використовуваних для виготовлення захищених бланків документів, зокрема з імплантованими контактними/безконтактними електронними носіями.
Серед них – наявність власної матеріально-технічної бази; персоналу відповідної технічної кваліфікації; схвальні відгуки контрагентів, документальне підтвердження виконання аналогічних договорів постачання обладнання або матеріалів, документальне підтвердження позитивного досвіду роботи у галузі постачання обладнання для персоналізації документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток; наявність сертифікатів оригінальності походження/виробництва продукту тощо.
Українська компанія «Поллі-Сервіс» єдина в Україні надіслала документи, які підтверджують повну відповідність кваліфікаційним вимогам, розміщеним на сайті ПК «Україна», на 161 аркуші.
«Поллі-сервіс» протягом 17 років працює в Україні й поставляє високозахищені документи з власними рішеннями таким державним установам, як Офіс генерального прокурора, Генеральна прокуратура України, Національне антикорупційне агентство України, Державне бюро розслідувань, Верховна Рада України, Київська міська державна адміністрація, департамент забезпечення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та іншим.
На сьогодні «Поллі-Сервіс» є головним та єдиним системним інтегратором та сервісним центром із поставок персоналізаційного обладнання державним установам для випуску ідентифікаційних документів в Україні.
ТОВ «Поллі-Сервіс» ще 2008 року створило українську національну індустрію та технології захищеного друку біометричних ідентифікаційних документів і всього спектру голографічного захисту з метою недопущення, з одного боку, фальсифікації національних ідентифікаційних документів, а з іншого – технологічної залежності держави від іноземних постачальників.
ТОВ «Поллі-Сервіс» має наукові та виробничо-технологічні можливості й може бути постачальником матеріалів і компонентів для виробничої продукції державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів».
Відповідно, між держпідприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» та ТОВ «Поллі-Сервіс» було укладено угоди про закупівлю матеріалів. Підкреслюємо, що, згідно зі ст. 3 закону України «Про публічні закупівлі», ці процедури проходять без використання системи ProZorro.
Рекомендуємо журналістам надавати своїм читачам тільки достовірну інформацію, ретельно перевіряти дані, що надходять із сумнівних або зацікавлених джерел та не брати участі в поширенні брехні, яка грає на руку офшорним компаніям, що борються виключно за свій власний прибуток і знецінюють українських виробників, технології українських вчених та зневажають національні інтереси України.
Закликаємо всіх українських журналістів не продавати честь та гідність своєї професії за брудні гроші жалюгідних офшорних замовників.
***
ТОВ «Поллі-Сервіс» – українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, захисту документів, пластикових карток та інформаційних систем. Компанія є лідером у галузі ID-документів, розробки й упровадження ІТ-систем, забезпечує технічне обслуговування на основі власних технологічних продуктів, інтеграційних систем та об’єктів інтелектуальної власності. «Поллі-Сервіс» є архітектором всесвітнього глобального проєкту з виробництва перших електронних ID-документів для організації «Інтерпол», які використовують сьогодні більше ніж у 190 країнах світу.