3 февраля, 2024 22:55
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Палиця: Корупційні схеми і відсутність державної підтримки не дають розвиватися вітчизняному виробництву

В Україні політика держави спрямована на сприятливі умови для іноземців, а не для своїх, заявив голова політичної партії «За майбутнє» нардеп Ігор Палиця на зустрічі з керівниками підприємств Броварів Київської області, повідомляє пресслужба політичної сили.

«Люди хочуть працювати, вкладати гроші тут, в Україні, а їм це все заборонено – де корупційними схемами, де законними схемами. Приклад хлібокомбінату у Броварах: підприємство хотіло розвивати виробництво, але не може, тому мер продав землю і просто за парканом комбінату зросла багатоповерхівка. Наша позиція – економічний прагматизм. Ми захищаємо економіку України, а не економіку тих, хто хоче нам продавати іспанські овочі і фрукти, китайський алюміній або Javelin, замість того, щоб ми виробляли їх в «Укроборонпромі». Тому ми не пішли в політику. Ми пішли, щоб змінити принципи. Щоб у нас працювали заводи, щоб українці могли розвивати виробництво, вкладати інвестиції, щоб люди мали роботу», – заявив політик.

Голова правління ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» Сергій Шапран звернув увагу і на нерівні умови для експорту продукції.

«Більше ніж 40% нашої продукції йде на експорт, і для нас дуже важливо мати рівні умови з виробниками із країн Євросоюзу», – зазначив він.

Голова Київської обласної організації політичної партії «За майбутнє» Ярослав Москаленко зазначив, що на Київщині є ще й проблема з отриманням земельних ділянок.

«Коли інвестор – іноземний або український – хоче вкластися в підприємство, він має оформити земельну ділянку, підвести комунікації. Це мільйони доларів тільки на корупційні схеми. Наше сьогоднішнє завдання, коли ми прийдемо до влади, – дати можливість таким інвесторам отримати земельну ділянку від держави з комунікаціями, підведеними коштом обласного або державного бюджету», – сказав Москаленко.

Проверьте

Фіндиректор "Інтерпайп": В Україні нікому не цікаві реальні інвестиції в екологію і підтримка експортерів

В Україні нікому не цікаві реальні інвестиції в екологію. Таку думку в колонці на «Економічній …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *