30 апреля, 2024 0:18
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

"Електроважмаш" повідомив, що повністю виплатив зарплати і розраховується з постачальниками

Харківський завод «Електроважмаш» готується до повноцінного виходу із кризи – на підприємстві більше немає заборгованостей із заробітних плат, триває розрахунок із постачальниками сировини і матеріалів, а також – перемовини для укладання нових контрактів. Про це йдеться на сайті заводу.

Станом на 23 березня співробітникам у повному обсязі виплатили зарплату за лютий, також ліквідовано заборгованість перед колишніми працівниками із вихідної допомоги, триває розрахунок і з постачальниками сировини, що дасть змогу забезпечити виробничий процес, наголошують у повідомленні.

«Найближчим часом «Електроважмаш» буде забезпечений замовленнями, ми готові до повноцінного виходу підприємства із кризи. Сьогодні ми зробили важливий крок – ліквідували всі заборгованості перед діючими і колишніми співробітниками. Забезпечення гідних умов праці та своєчасна виплата заробітних плат – запорука стабільної та відданої роботи трудового колективу, чия праця забезпечить високу якість і оперативне виробництво продукції підприємства», – повідомив в.о. генерального директора ДП «Електроважмаш» Віктор Бусько.

За його словами, ЕВМ веде перемовини про постачання агрегатів електростанцій, виробництво та модернізацію електродвигунів із вітчизняними та іноземними клієнтами. Уперше за п’ять років завод також проходить сертифікацію «Укрзалізниці», щоб брати участь у програмі оновлення рухомого складу.

«Електроважмаш» перебуває в управлінні Фонду держмайна України і входить до переліку об’єктів великої приватизації.

Спеціалізація підприємства – виробництво генераторів для АЕС, ТЕС, ГЕС, електродвигунів для транспорту і промисловості. Окрім українських електростанцій, генератори виробництва «Електроважмашу» використовують на електростанціях у країнах СНД і ЄС.

Проверьте

Компанія "Метінвест" вклала в екомодернізацію $10 млрд і знизила викиди вдвічі – гендиректор

«Протягом останніх років, останніх 10 років, ми в модернізацію підприємств вклали $10 млрд щодо «Метінвесту». …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *