Журналісти пишуть, що із соцмереж дізнались про далекі поїздки Павленка, вони опублікували скріншоти з його Facebook.
15 жовтня 2021 року о 16.11 він розмітив фото у Тернополі, 16 жовтня о 13.54 – із селища Верховина Івано-Франківської області, 17 жовтня о 9.22 – зі Львова. Водночас Павленко має бути під нічним домашнім арештом у Києві з 23.00 до 6.00 до 22 листопада 2021 року.
.gall_hold .carousel_gal_image_item{ width: auto!important; height: auto!important; } .gall_hold .carousel_gal_image.slide{ height: auto!important; } фотогалерея (1 з 3) Скріншоти: tsn.ua Скріншоти: tsn.ua Скріншоти: tsn.ua
«Виконання заходів – це питання органів внутрішніх справ. Ми не повинні це відслідковувати, – сказав він. – Але коли з’являється інформація, то, звичайно, відслідковуємо. Чесно кажучи, я цього не чув. Але якщо є така інформація, то вона виглядає як порушення умов запобіжного заходу. Я дам рішення, щоб цю інформацію перевірили», – зазначив у коментарі глава НАБУ.
Коли перевірку завершать, він не береться прогнозувати.
«Там на певному етапі розслідувало ДБР, але потім було прийнято рішення про передачу справи за підслідністю. Там уже були певні напрацювання, – зазначив Ситник. – Можу сказати як слідчий, що найгірше, що може відбутися зі справою, окрім, можливо, корупційної складової, це коли вона передається від одного слідчого до іншого. Тому прогнозувати не буду. Але, звичайно, що буде законне рішення».
Посадовець додав, що стежить за такими резонансними кримінальними провадженнями.
«Тому інформацію щодо невиконання умов запобіжного заходу я буду перевіряти», – сказав він.
Контекст:
Запобіжний захід Павленку призначили в межах кримінального провадження №4202000000002497, яке розслідують детективи Національного антикорупційного бюро України. Його строк продовжено до 27 грудня 2021 року. У справі йдеться про розкрадання з рахунків АРМА грошей в еквіваленті $400 тис.
У межах провадження підозрюють в.о. голови АРМА Віталія Сигидина, його заступника Павленка та начальника одного з управлінь АРМА, голову відділу моніторингу ефективності менеджменту активів відомства Вахтанга Бочорішвілі. Під час оголошення підозри їхні дії кваліфікували за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата чи заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах чи організованою групою).
У грудні 2020 року керівництво Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), переказало заарештовані $400 тис. на банківський рахунок не справжнього власника Сергія Кисильова, а підставної особи Ігоря Короля, не повідомивши про це слідчого та прокурора, які розслідували кримінальне провадження, у межах якого відбувся арешт грошей. Про це йдеться у розслідуванні видання Mind.ua.