Законність цієї угоди оскаржував співзасновник «Цитруса» Григорій Топал.
Згідно з рішенням суду, співзасновник «Цитруса» Дмитро Зінченко, чию частку передали Корбану, зобов’язаний був письмово повідомити інших учасників ТОВ про свій намір щодо відчуження частки. Фактично йдеться про пропозицію цієї частки іншим учасникам товариства.
Продати свою частку сторонній людині Зінченко зміг би, якби жоден з інших учасників ТОВ протягом 30 календарних днів із дати одержання повідомлення не відповів би на нього.
Як заявив Корбан у коментарі виданню AIN.UA, він буде оскаржувати це рішення.
«Це рішення не набуло законної чинності і його буде опротестовано в апеляційній інстанції наступного тижня», – зазначив він.
Контекст:
У березні стало відомо, що Корбан став співвласником «ЗТ-ІНВЕСТ». Водночас пресслужба «Цитруса» заявила, що «ЗТ-ІНВЕСТ» не впливає на операційну діяльність «Цитруса», а сам Корбан не є співвласником компанії.
Купівля Корбаном «ЗТ-ІНВЕСТ» відбулася на тлі корпоративного конфлікту між засновниками «Цитруса» – Зінченком і Топаловим. Улітку Зінченко звинуватив партнера у спробі рейдерського захоплення. Корбан з’явився серед співвласників «ЗТ-ІНВЕСТ» замість Зінченка.
«Цитрус» – велика українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів та аксесуарів, створена у 2000 році. Має понад 52 роздрібні магазини в 11 містах України. Штат – понад 2600 осіб. Також займається торгівлею через інтернет-магазин.