18 сентября, 2020 19:40

Десантники виконують стрибки з парашутом в районі проведення ООС. ФОТО

Військовослужбовці 45-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України, які виконують завдання за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил, втілюють у життя планові стрибки з парашутом, інформує Міноборони з посиланням на служба зв’язків із громадськістю 45-ї ОДШБ.

Десантування відбувається із вертольоту Мі-8 у повному спорядженні та зі штатною зброєю з висоти 600 та 800 метрів.

Стрибки виконуються в рамках програми бойової підготовки та з метою підвищення психологічної стійкості військовослужбовців.

Наголошується, що десантно-штурмові підрозділи в районі проведення операції Об’єднаних сил готові в будь-який момент виконати завдання за призначенням.

Нагадаємо, раніше група ІС розповідала про те, як проходять практичні навчання десантників 95 ОДШБ на військових навчаннях у Житомирській області.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Проверьте

В Донецке произошел пожар в поликлинике: разрушено перекрытие между этажами. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией городе Донецк вечером 21 августа произошел пожар в заброшенном здании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *