19 сентября, 2020 18:31

На Луганщині судитимуть організаторку псевдореферендуму, яка переховувалась в РФ

Прокурори управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області направили до суду обвинувальний акт стосовно мешканки міста Попасна за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, повідомили у прокураторі Луганської області.

За даними слідства, громадянка у якості «члена виборчої комісії» взяла участь в організації та проведенні так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність ЛНР». Жінка здійснювала облік осіб, видавала «бюлетені», слідкувала за процесом голосування на «виборчій дільниці», що розташовувалася у приміщенні навчального закладу. Після завершення псевдореферендуму та підрахунку бюлетенів результати голосування на «дільниці» було передано до «центральної виборчої комісії» для проголошення у подальшому самостійності «Луганської народної республіки».

Понад 2 роки підозрювана переховувалась від правоохоронних органів на території Російської Федерації. Оскільки вона перебувала в розшуку, під час перетину кордону України її було затримано та доставлено до суду для обрання запобіжного заходу.

Як повідомляла група «ІС», у СБУ повідомили, скільки причетних до організації псевдореферендуму на Луганщині отримали вироки судів.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Проверьте

В Донецке произошел пожар в поликлинике: разрушено перекрытие между этажами. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией городе Донецк вечером 21 августа произошел пожар в заброшенном здании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *