19 сентября, 2020 19:31

Під Житомиром проходять змагання на кращу снайперську пару ДШВ ЗСУ. ФОТО

Стрільба з положення лежачи, з незручних позицій та різних видів озброєння – так на військовому полігоні поблизу Житомира 6 серпня у змаганні снайперів визначали кращу снайперську пару Десантно-штурмових військ ЗСУ, повідомляє видання Житомир.info.

«Всі вправи складні. Тут і пістолет, і стрільба з незручних положень. Особливо на витривалість. Коли, ти наприклад, стріляєш з «шишаріка», коли у тебе практично немає упору. А бронежилет і каска дають про себе знати», – розповідає учасник змагань Костянтин.

Десантники пояснюють: робота снайпера в першу чергу – командна робота. Тому надзвичайно важливо довіряти своєму колезі.

«Кращі друзі, як то кажуть. Ми практично завжди разом. У мене є дружина і діти, це моє, але у вільний час постійно спілкуємося, ділимося інформацією, обговорюємо якісь помилки, які хтось допускав, як їх виправити. Тренуємося разом постійно», – каже снайпер-десантник.

За роботою снайперів уважно слідкують судді та інструктори, які фіксують кожен постріл та кожну дію учасників змагань: це і подолання перешкод, і правильний вибір позиції, і безумовно влучність пострілів. За словами інструкторів, професія снайпера – це безперервне навчання та робота над собою, адже виконання пострілу – це лише невелика частина вмінь справжнього фахівця.

Впродовж двох днів кращі снайпери-десантники змагаються у вправності, а згодом переможці виборюватимуть звання кращих у ЗС України.

Як повідомляла група «ІС», на Житомирщині завершились змагання снайперських пар ССО ЗСУ.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Проверьте

В Донецке произошел пожар в поликлинике: разрушено перекрытие между этажами. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией городе Донецк вечером 21 августа произошел пожар в заброшенном здании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *