20 апреля, 2021 13:15

Корупціонера Романа Лещенка пропонують призначити міністром аграрної політики

В середу, 16 грудня, Кабінет міністрів має погодити кандидатуру голови Держгеокадастру Романа Лещенка на посаду очільника МінАПК. Але безпосередньо перед цим призначенням Лещенко почав готувати грунт для можливих звільнень чи посадок членів власної команди, а також відбілювання власної репутації.

Справа в тому, що детективи антикорупційного бюро проводять кримінальне розслідування стосовно чиновника. Воно пов’язане із нахабним викраденням грошей іноземного інвестора Курта Гросана, який володіє ТОВ “Гросанс”.  У січні цього року іноземець повідомив антикорупціонерів про те, що Лещенко, який тоді був найманим генеральним директором підприємства, з квітня по вересень 2018 року вкрав у нього майже 6 мільйонів гривень. Більше того, через рік із цих грошей він зробив щедрий внесок у партію “Слуга народу”, щоб заручитися підтримкою “зеленої” влади.

І це у нього вийшло. Коли в НАБУ отримали заяву Гросанса про вчинення кримінального злочину, із рослідуванням ніхто особливо не квапився. Але Лещенку довелося співпрацювати з детективами на повну. Так, нещодавно правоохоронці затримали радника голови Держгеокадастру Олексія Ковальова. Як з’ясувалося, свого часу держслужбовець разом із ним провернули масштабну схему з виділення земельних ділянок на 2 мільйони доларів. Але Лещенко, щоб уникнути зайвих обвинувачень, із радістю злив свого спільника та накатав на нього заяву.

За даними джерел Companion, невдовзі можливі затримання інших чиновників топового рівня, які причетні до злочинних оборудок із землею. Сам Лещенко нібито допоміг зібрати детективам купу доказів злочинів багатьох, хто приходив до нього в кабінет. За допомогою мікрофонів, що вмонтовані в його піджак.

При цьому сам Лещенко може не тільки залишитися безкарним, але й піти на підвищення. При цьому заступники та інші можновладці з Держгеокадастру вже зрозуміли, що навіть коли він очолить МінАПК, варто виконувати всі забажанки Лещенка. Оскільки написати заяву про корупційний злочин він може фактично на кожного.

Проверьте

Скандал в УДП – Хомяков оказался шпионом, а Криклий был в курсе

Не успел голова пароходства Хомяков отойти после «Добро пожаловать на Родину!» от Конторки на границе, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *