2 марта, 2021 4:22

Протести в Белграді: посольство України звернулося із закликом до сербських ЗМІ

Українське посольство в Сербії звернулося до сербських ЗМІ із закликом не поширювати неправду стосовно причетності України та її громадян до протестів у Белграді. Відповідну заяву посольство оприлюднило на своєму сайті.

«У ці дні через російські і проросійські інформаційні ресурси в інформаційному просторі Сербії поширюється інформація про нібито «український сценарій» і причетність українців до подій в Сербії», — йдеться у заяві українського посольства.

У зв’язку з цим посольство офіційно заявило, що держава Україна жодним чином не втручається у внутрішньополітичну ситуацію в Сербії.

«Посольство України не має інформації про участь громадян України в останніх подіях в Сербії», — заявляє дипломатичне відомство.

Посольство закликало ЗМІ в Сербії не поширювати неправдиву інформацію про Україну і громадян України щодо ситуації в Сербії. Посольство не називає публікацій, про які йде мова. Але вочевидь йдеться про матеріал сербського видання Alo, який передрукували чимало російських ЗМІ.

Газета повідомила, що  у протестах в Белграді брали участь найманці корпорації Blackwater, громадяни Сербії, які брали участь у війні в Україні проти росіян та сепаратистів. Публікація вийшла під назвою «Найманці з України знищили Белград! Нове одкровення про руйнівні протести демонстрантів».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше уряд Сербії вирішив посилити карантинні заходи, незважаючи на протести.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Проверьте

СБУ выкатила полную картину происходящего по скандальному кейсу Нескоромного и Наумова.

Особый интерес в опубликованных материалах представляют пленки с переговорами. Собственно, по ним вполне ясно – …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *