21 января, 2021 21:02

Протести в Белграді: посольство України звернулося із закликом до сербських ЗМІ

Українське посольство в Сербії звернулося до сербських ЗМІ із закликом не поширювати неправду стосовно причетності України та її громадян до протестів у Белграді. Відповідну заяву посольство оприлюднило на своєму сайті.

«У ці дні через російські і проросійські інформаційні ресурси в інформаційному просторі Сербії поширюється інформація про нібито «український сценарій» і причетність українців до подій в Сербії», — йдеться у заяві українського посольства.

У зв’язку з цим посольство офіційно заявило, що держава Україна жодним чином не втручається у внутрішньополітичну ситуацію в Сербії.

«Посольство України не має інформації про участь громадян України в останніх подіях в Сербії», — заявляє дипломатичне відомство.

Посольство закликало ЗМІ в Сербії не поширювати неправдиву інформацію про Україну і громадян України щодо ситуації в Сербії. Посольство не називає публікацій, про які йде мова. Але вочевидь йдеться про матеріал сербського видання Alo, який передрукували чимало російських ЗМІ.

Газета повідомила, що  у протестах в Белграді брали участь найманці корпорації Blackwater, громадяни Сербії, які брали участь у війні в Україні проти росіян та сепаратистів. Публікація вийшла під назвою «Найманці з України знищили Белград! Нове одкровення про руйнівні протести демонстрантів».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше уряд Сербії вирішив посилити карантинні заходи, незважаючи на протести.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Проверьте

Николаевского налоговика пыталась подкупить фирма, связанная со скандальным «клиентом СБУ» Амирханяном

Взятку сотруднику николаевского управления Государственной налоговой службы пыталась передать бухгалтер компании «Николаевбудцентр» («Миколаївбудцентр»). Эта фирма …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *