6 мая, 2021 11:48

Рада ухвалила закон про Службу зовнішньої розвідки: деталі документу

На засіданні в п’ятницю, 17 липня, Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт №2414-д, яким вносяться зміни в положення щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України.

За відповідне рішення на засіданні ВР проголосувало 244 парламентарів, 22 висловилися проти й 64 утрималися.

Зауважимо, що документ про внесення змін до закону «Про Службу зовнішньої розвідки» насамперед передбачає викласти у новій редакції та врегулювати питання правового статусу СЗР, її керівництва, діяльності та загальної структури.

Так, у новій редакції закону унормовано, відповідно до Конституції, питання керівництва, призначення та звільнення з посад голови, першого заступника і заступників голови СЗР.

У висновку профільного комітету йдеться, що тепер у законі мають чіткіше визначити правовий статус Служби як розвідувального органу України у складі сил безпеки, а також військового формування, яке входить до складу сектору безпеки і оборони держави.

Також у законі визначено загальну структуру СЗР та врегульовано питання утворення територіальних підрозділів, підприємств, установ та організацій у межах затвердженої загальної чисельності відповідно до проєкту закону.

Закон набере чинності одночасно з набранням чинності закону “Про розвідку”.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Проверьте

Скандал в УДП – Хомяков оказался шпионом, а Криклий был в курсе

Не успел голова пароходства Хомяков отойти после «Добро пожаловать на Родину!» от Конторки на границе, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *