17 сентября, 2021 3:57

РФ постійно демонструє готовність до застосування сили у Чорному та Азовському морях

Російська Федерація постійно демонструє готовність до застосування своїх сил в акваторіях Чорного та Азовського морів. Про це заявив командувач ВМС України, контр-адмірал Олексій Неїжпапа, інформує Радіо Свобода.

За його словами, кораблі Чорноморського флоту постійно перебувають у виробничих районах видобутку газу, а у Азовському морі перебувають кораблі ФСБ РФ. Окрім того, військові кораблі здійснюють контроль судноплавства в Керченській протоці.

«Це показує те, що Чорне і Азовське море – це їхня зона впливу. І постійно демонструє готовність до застосування своїх сил», – відзначив контр-адмірал.

Він також наголосив, що економічні санкції, які застосовують країни Європейського союзу та Сполучені Штати, не мають бажаного успіху, бо Російська Федерація так не відмовилась від своїх намірів.

Нагадаємо, раніше група ІС розповідала, як ВМС України збираються використовувати багатовекторні американські катери Mark VI.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Проверьте

ДП “Укрхімтрансаміак” отримав нового очільника, який відновлює старі корупційні схеми

ДП “Укрхімтрансаміак” – стратегічно важливе для України державне підприємство, що є одним з найбільших світових …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *