14 марта, 2022 1:43

«Смотрящі» від Криклія, або як Міністр інфраструктури повертає схеми Януковича за допомогою людей Порошенка

Незважаючи на неодноразові заяви Міністра щодо проведення відкритих реформ та боротьбу з корупцією в морській галузі, насправді продовжується розподіл керівних посад з використанням тіньового штабу – «бек-офісу».

Так, в квітні 2020 року, за особистого лобіювання Міністра, на посаду заступника Голови ДП «АМПУ» з фінансів призначено виконуючим обов’язки екс-співробітника СБУ Кошина О.С.

Придивимось уважніше до цього персонажа. Кошин Олексій Сергійович, 35 років, народився в м. Дубровиця Рівненської області. Закінчив Національну академію СБ України та Інститут післядипломної освіти НУВГП, син екс-нардепа від партії БЮТ по Рівненській області Кошина С., (по даним ЗМІ причетний до організації захоплення та незаконних оборудок із землею під Києвом). З 2009 року Кошин О.С. працював у Головному Управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ на посаді заступника начальника, де був куратором Головного сервісного центру МВС (на той час керівник Криклій В.А.). Вже на той момент колеги бравого актикорупціонера Кошина дивувались стрімкому матеріальному зростанню талановитого сбушника.

По даним ЗМІ, Кошин О.С. був «правою рукою» колишнього першого заступника Голови СБУ Павла Демчини. Також, Кошин О.С. причетний до низки корупційних скандалів, пов’язаних з рейдерським захопленням бізнесу за сприяння співробітників правоохоронних органів шляхом «заведення» кримінальних проваджень за тяжкими статтями та примушування підприємців до «розмови» з посередниками (http://www.bagnet.org/news/society/397696/troe-iz-lartsa-kak-dralyuk-koshin-i-dovbenko-koshmaryat-biznes). Саме близькість до корупційних схем Демчини, дозволила Олексію стати мільйонером.

В липні 2020 року Кошина О.С. призначено заступником Голови ДП «АМПУ» з операційної діяльності, останній фактично розпочав тотальний контроль над всіма питаннями в діяльності ДП «АМПУ».

Незважаючи на проведення в ДП «АМПУ» процедури по оптимізації та скорочення персоналу, в липні 2020 року під керівництвом Кошина О.С. в апараті управління ДП «АМПУ» створено Службу аналізу та управління ризиками (по штату 17 працівників, складається з екс-співробітників СБУ, НАБУ, ДБР та НПУ). Поступово новостворена Служба фактично перебрала на себе всі функції управління економічної безпеки. На даний час, за поданням Кошина О.С. та за підримки Міністра лобіюється питання щодо скрочення в ДП «АМПУ» управління економічної безпеки та зміні на посаді уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції в ДП «АМПУ».

Кошин О.С. намагається із залученням новоствореної Служби аналізу та управління ризиками встановити тотальний контроль над проведенням в ДП «АМПУ» тендерних закупівель, що практично й не приховує. За поданням Кошина О.С. до складу тендерного комітету ДП «АМПУ» призначаються «наближені» новопризначені працівники, проводяться зустрічі з потенційними підрядчиками по судноремонту та закупівлі палива.

В.о. Голови ДП «АМПУ» Голодницький О.Г. не взмозі вплинути на ситуацію, що склалася у зв’язку з вказівкою Міністра не завжати Кошину О.С. у проведенні ним кадрової політики та впровадженню різноманітних схем в діяльності підприємства.

За нашими даними до потужного фахівця Кошина вже приглядається НАБУ, сподіваємось, що правоохоронці доведуть справу до логічного кінця.

Проверьте

На Луганщині судитимуть «екс-заступницю міністра промисловості ЛНР»

Луганська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи за …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *