5 августа, 2021 0:16

Найдорожча гаряча ванна в Луцьку, найдешевша – в Одесі

Хоча спека +35 в Україні не сприяє тому, щоби ніжитися в гарячій ванні (мрії більше про прохолодний душ), можливо, і в такий час є любителі подібного релаксу. «Слово і діло» вирішило порахувати, у скільки обійдеться повна гаряча ванна в обласних центрах країни.

Вартість гарячої ванни ми розраховували зважаючи на середній обсяг у 160 літрів. При цьому ми враховували тільки гарячу воду, без розведення холодною.

Найдорожча гаряча ванна вийшла в Луцьку – 18,83 грн. У цьому місті тариф на постачання гарячої води – 117,72 грн за тисячу кубічних літрів (за наявності лічильника). Найдешевше прийняти ванну в Одесі – 12,02 грн.

У Сєвєродонецьку (Луганська область) гаряча ванна коштує 18 грн, в Житомирі – 17,8 грн, в Івано-Франківську – 17,6 грн, в Чернігові – 17,07.

У Києві гаряча ванна буде коштувати 15,97 грн. Тисяча кубічних літрів гарячої води в столиці коштує 99,79 грн за наявності лічильника.

Скільки вартувало прийняти гарячу ванну станом на жовтень 2019-го – на інфографіці.

Також на інфографіці можна подивитися, як за рік змінилася заборгованість українців за комуналку і яка ситуація по регіонах.

Раніше «Слово і діло» писало, чому українцям буде приходити третя платіжка за газ.

Проверьте

Результати ЗНО: де живуть відмінники, які отримали максимальні бали

У рамках зовнішнього незалежного оцінювання цього року вперше було обов’язковим тестування з математики. Його результати …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *