16 октября, 2021 19:12

Законопроєкти у Раді: скільки ініціатив зареєстрували в липні

У Верховній раді в липні було зареєстровано 104 законопроєкти (для порівняння, в червні їх було 156). Президент Володимир Зеленський подав 6 ініціатив, уряд Шмигаля – 11, народні депутати – 87. «Слово і діло» проаналізувало, які фракції та групи найбільш активно займалися законотворчою діяльністю в минулому місяці.

Серед шести законопроєктів, поданих Володимиром Зеленським, є ратифікація угоди з ЄБРР щодо участі України у Фонді східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля, а також ратифікація Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів. Також президент запропонував внести зміни в закон про державні нагороди України.

Кабмін Шмигаля запропонував внести зміни до Бюджетного та Митного кодексів. Крім того, подано урядовий законопроєкт про загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки.

Представники фракції «Слуга народу» брали участь у розробленні 67 законопроєктів. Найактивніше працювали Галина Третьякова (15 законопроєктів), Андрій Клочко (14) і Сергій Швець (13).

Депутати від групи «За майбутнє» приєдналися до розроблення 29 законопроєктів, представники фракції «Голос» – 23 законопроєктів.

Підписи членів групи «Довіра» стоять під 22 законопроєктами, найактивнішою була Лариса Білозір, яка брала участь у написанні 12 проєктів.

Представники фракції «Опозиційна платформа – За життя» брали участь у створенні 14 законодавчих ініціатив, найбільше законотворчою діяльністю займався Ігор Абрамович.

У створенні 13 законопроєктів брали участь члени фракції «Європейська солідарність». На рахунку депутатів від «Батьківщини» 11 законопроєктів.

Серед позафракційних депутатів найбільше законотворчою діяльністю займався віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, на інфографіці можна подивитися, скільки законодавчих ініціатив зареєстрували і ухвалили за два роки роботи Верховної ради.

Також «Слово і діло» підрахувало, скільки в середньому голосів за законопроєкти дали фракції та групи за п’яту сесію.

Проверьте

Сезонні коливання курсу долара: як змінювалася вартість американської валюти

Курс валют в Україні має певну циклічність у своїх коливаннях. На початку осені курс долара …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *