29 марта, 2022 7:53

Зарплати у регіонах: скільки у грудні заробили голови ОДА

У грудні президент Володимир Зеленський встиг змінити трьох голів ОДА – Харківської, Полтавської та Закарпатської. «Слово і діло» пропонує подивитись, скільки голови обласних державних адміністрацій заробили у грудні та кому нарахували найбільшу зарплату.

Серед голів ОДА найбільшу заробітну плату отримав Олег Синєгубов. До 24 грудня він очолював Полтавську ОДА, там йому нарахували 150,5 тис. грн, зокрема компенсацію за відпустку. Потім він очолив Харківську ОДА, де йому за грудень нарахували 11,2 тис. грн.

Голови Сумської та Рівненської ОДА – Дмитро Живицький та Віталій Коваль – отримали майже однакові зарплати: трохи більше 136 тис. грн без урахування податків. Зокрема, їм виплатили відпускні та допомогу на оздоровлення.

Дещо меншими були зарплати керівника Луганської ОДА Сергія Гайдая (128,4 тис. грн без урахування податків) та Запорізької ОДА Олександра Старуха (122,9 тис. грн, включно з допомогою на оздоровлення).

Решта очільників отримали менше 82 тис. грн. Так, голові Донецької ОДА Павлу Кириленку нарахували 81,4 тис. грн.

Глави Хмельницької, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської, Одеської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської та Чернігівської ОДА отримали однакову зарплату – 71 332 грн без урахування податків. Очільник Київської ОДА Василь Володін отримав на 300 грн більше.

Найменше у грудні нарахували коштів главі Закарпатської ОДА Віктору Микиті – 39 472 грн. Водночас, він перебуває на посаді лише з 10 грудня.

Нагадаємо, раніше ми писали, скільки у листопаді заробили голови ОДА.

Також на наших інфографіках можна подивитися, скільки заробили голови ОДА у жовтні та вересні.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

@media screen and (max-width:557px){.box-telegram{flex-direction:column;padding:20px 10px 10px 10px!important}.box-telegram__img svg{margin-left:0!important}.box-telegram__info{margin-bottom:20px}.box-telegram button{margin-bottom:20px}} та дивіться першими нові відео від «Слово і діло» Підписатися

Проверьте

В Україні запровадили режим НС: як парламент голосував за рішення

У всіх областях України, крім Донецької та Луганської, з 24 лютого запроваджується режим надзвичайного стану …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *