5 июня, 2020 19:42
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

У Києві зафіксували сім нових випадків захворювання на коронавірус

У Києві в суботу зареєстровано сім нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19. 

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у Facebook,

“Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок -29-ти та 39-ти років та 5-ти чоловіків у віці від 31 до 50 років”, – пише він. 

Наразі у столиці 10 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19. За словами Кличка, восьмеро киян були інфіковані в європейських країнах – переважно у Франції та Німеччині. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва.

Із 10 хворих п‘ятеро лікуються в Олександрійській клінічній лікарні столиці. Інші п’ять – перебувають на самоізоляції та отримують лікування вдома під наглядом лікарів.

Міський голова  додав, що очікуються результати аналізів на коронавірус ще трьох тестів, відправлених у референс-лабораторію.

Нагадаємо, що 19 березня Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла. 

Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Проверьте

Новый контракт Минобороны окончательно добъет российских авиастроителей, — Злой Одессит

Новый контракт Минобороны окончательно добъет российских авиастроителей, — Злой Одессит Известный блогер Злой Одессит на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *