250 мільйонів гривень задекларовано українцями в рамках податкової амністії. Питанням порядку, підстав та наслідків одноразового добровільного декларування, яке стартувало у вересні, присвячена конференція «Податкова амністія: вихід із тіні», яка відбудеться вже 8 грудня ц.р.
Нещодавно голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, повідомив, що з моменту старту кампанії з добровільного декларування сплачено до бюджету понад 10 млн гривень податків.
«Чверть мільярда – саме такою є сума задекларованих в межах податкової амністії активів громадян України. За останні 12 днів маємо 20% зростання цієї суми. Збір до бюджету – понад 10 млн грн» – поінформував пан Гетманцев.
Програма конференції «Податкова амністія: вихід із тіні»
Вересень 2021 – вересень 2022 року — «вікно можливостей» для кожного українця щодо легалізації доходів.
Під час конференції «Податкова амністія: вихід із тіні» поговоримо, зокрема про податкове очищення:
Цілі української «податкової амністії» — для людей, чи для держави? Іноземний досвід «податкових амністій» — фактори успіху Добровільне декларування: контекст фінансового моніторингу Хто та що повинен задекларувати в Україні Ризики розкриття інформації про власний майновий стан «Зарплати в конвертах»: ризики для роботодавців декларантів Ризики для іноземних доходів (із джерела походження із закордону) та активів закордоном Податкова амністія: на що варто зважати Наслідки відмови від легалізації активів Подальші кроки: як працюватимуть непрямі методи контролю
Модератор дискусії – Рустам Колесник, шеф-редактор газети «Юридична практика».
Серед спікерів:
Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ігор Гаєвський, перший заступник Голови Державної служби фінансового моніторингу України Представник и юрбізнесу та юристи з реального сектору еономіки.
Також учасники зможуть розібратися як відбуваєся податкова амністія, і який алгоритм одноразового добровільного декларування.
Гіпотетичні спори з податковими органами за наслідками проходження процедури податкової амністії Підготовка та порядок подачі одноразової добровільної декларації Очікувані дії ДПС та БЕБ після 1 вересня 2022 року Юридичний супровід декларантів Банки в процесі декларування — підводні камені фінансового моніторингу Особливості декларування доходів, отриманих за кордоном
Модератор цієї панелі – Сергій Лисенко, керуючий партнер GRACERS.
Серед спікерів:
Наталія Блажівська, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, д.ю.н. Віта Форсюк, заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики адвокати, податкові консультанти та юрисконсульти.
Конференцію акредитовано НААУ на 4 бали!
Учасники Конференції – адвокати, що зареєструвалися на захід, також мають можливість отримати 4 залікові бали. Щоб пройти підвищення кваліфікації адвокатів та отримати залікові бали можна додатково треба сплатити 900 грн.
Бали зараховуються виключно у разі попередньої реєстрації адвоката на сайті Центру акредитації НААУ та своєчасного сканування QR-кодів у день заходу.
* У випадку недотримання цих умов адвокатом – залікові бали нараховано не буде. Видавництво «Юридична практика» не несе відповідальності за недотримання цих умов.
Зареєструватися на конференцію «Податкова амністія: вихід із тіні»
Дата проведення: 8 грудня 2021 року
Час проведення: 09:30–14:00
Організатор: газета «Юридична практика»
Місце проведення: КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16a, Київ)
За підтримки: Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Партнери: Amber, Юридичне бюро Якова Вороніна, GRACERS, EUCON, Tomash Consulting.
Контакти:
Мар’яна Скорук, керівник івент-відділу
(067) 292-38-72, [email protected]
Вероніка Коломієць, щодо партнерства
(050) 849-04-33, e-mail: [email protected]
Анатолій Гвоздецький, координатор Конференції
(096) 372-49-69, e-mail: [email protected]