Компанія, яку наприкінці 2020 року оцінили у $6 млрд, уже подала заявку на біржу.
GitLab – постачальник хмарного програмного забезпечення, яке дає змогу розробникам обмінюватися кодом і спільно працювати над проєктами. Торік доходи компанії становили $200 млн. В останньому кварталі 2020 року виторг зріс на 69%, до $58,1 млн, водночас чистий збиток становив $40,2 млн.
CNBC зазначає, що GitLab відомий як піонер дистанційної роботи. Тоді як компанії були змушені адаптуватися до неї під час пандемії коронавірусу, GitLab почав працювати у такий спосіб 2014 року.
«Дистанційна робота дає нам змогу дістати доступ до глобального пулу талантів, що допоможе нам наймати талановитих членів команди, незалежно від їхнього місцеперебування, забезпечуючи сильну конкурентну перевагу», – заявили в компанії.
У GitLab працює 1350 співробітників із більше ніж 65 країн. Співзасновник і генеральний директор компанії Сід Сідібранді є її найбільшим акціонером, він володіє 18,9% акцій.
Контекст:
Сервіс GitLab створили 2011 року в Харкові.
«Історія GitLab, opensource-хостингу git-репозиторіїв, починалася з хобі. Харківський програміст Дмитро Запорожець цікавився opensource-розробленням й у вільний від роботи час вирішив створити сервіс для своїх робочих потреб», – писало 2018 року видання Аin.