28 марта, 2020 23:01

НС: в Україні можуть обмежити виробництво продуктів харчування

З наступного тижня в Україні можливий надзвичайний стан. Під обмежувальні заходи можуть потрапити і виробники продуктів харчування, повідомляє

У Києві з понеділка будуть введені обмеження на пересування: громадським транспортом зможуть користуватися тільки працівники критичної інфраструктури. Однак посилення торкнеться, ймовірно, не тільки столиці.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у себе в Facebook описав які заходи, на його погляд, потрібно зробити для протидії коронавірусу.

«У країні вже введені обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткішими в найближчі дні — це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити!

У всьому світі обмеження і криза — всюди, як і у нас немає масок і респіраторів — і в США і в Європі — паніка захопила величезні простори світу.

Немає тестів, немає апаратів штучної вентиляції легенів.

Провідні економіки світу і кращі системи охорони здоров’я виявилися не готові до атаки вірусу. Це факт.
У нас ситуація з цим така ж погана. Це треба чесно говорити. І дива завтра не відбудеться.

Засоби захисту та тести проводяться і закуповуються — в умовах жорстокої конкуренції у всьому світі наші агенти купують і засоби захисту та компоненти. Робимо це і в Україні. Всі, хто цим займаються — сконцентровані і навантажені роботою 24\7.

Потрібен час! Ситуація буде змінюватися, ми будемо насичувати систему всім необхідним — але потрібен час!
Потрібно виграти час, що б зараз не піддавалися хворобі якомога більше українців.

Кожен день не позамежної напруги нашої перехідної, кульгаючої медичної системи — важливи!!!

І тому — тотальний повний карантин — моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади.

На даний момент в країні повинні працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності!

Підприємства критичної промислової інфраструктури — інші повинні бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок — на карантині!!!! — про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!», — написав Аваков.

При цьому, як стало відомо з власних джерел, під обмеження можуть потрапити і виробники продуктів харчування.

Незважаючи на значне збільшення споживчого попиту, що недавно підтвердили виробники молочки, уряд розглядає варіант «фільтрації» виробництв.

«Наш Яготинський завод в ці дні працює як звір. Виробляючи 310-320 тонн продукції замість звичайних 270. Заявки торгівлі забезпечуємо повністю», — написав у Facebook Олександр Деркач.

На повну потужність працює і найбільший виробник курятини «Наша Ряба», компанія МХП. З причини того, що курятина має противірусні властивості — попит на неї зараз підвищений.

Проте в уряді обговорюється думка про те, що така кількість виробників продуктів харчування країні зараз не потрібна і частину з них можна закрити.

Для роз’яснення ситуації, звернеться до міністерства розвитку економіки.

Проверьте

Дієтолог дала поради щодо харчування під час карантину, щоб не набрати зайвої ваги

Для того, аби під час карантину вдома не набрати зайвої ваги та покращити імунітет, варто …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *