16 марта, 2022 10:36

Визнання «Л/ДНР»: які санкції вже запровадили проти Росії

Останні кілька місяців увесь світ погрожував Росії «найбільш пекельними» санкціями, якщо вона влаштує повномасштабне вторгнення в Україну. Після того, як Володимир Путін вирішив визнати «ДНР» та «ЛНР», щодо Росії почали вводити нову порцію обмежувальних заходів – їх уже оголосили США, Євросоюз, Британія та деякі інші країни. Докладніше – на інфографіці «Слово і діло».

Одразу ввечері в день визнання «ДНР» і «ЛНР» про перші санкції оголосив президент США Джо Байден. Своїм указом він заборонив інвестиції та фінансову діяльність представників США на території ОРДЛО, ввезення до США будь-яких товарів, послуг чи технологій з цих територій та експорт прямо чи опосередковано товарів, послуг чи технологій із США до ОРДЛО.

22 лютого Байден повідомив про запровадження санкцій саме проти Росії. Під обмежувальні заходи потрапили Зовнішекономбанк (ВЕБ) та Промзв’язокбанк (ПСБ), а також 42 їхні дочірні структури. Ці банки не зможуть вести бізнес в Америці, їхні активи там будуть заморожені.

Крім того, США розширили санкції щодо російського суверенного боргу.

Також до санкційних списків внесені деякі впливові фізособи: Денис Бортников (високопоставлений співробітник банку ВТБ), Петро Фрадков (глава Промзв’язокбанку), перший заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко та його син Володимир Кирієнко.

Визнання Росією «Л/ДНР»: які країни засудили рішення, а які – підтрималиЛише чотири країни та дві невизнані республіки підтримали рішення Путіна про визнання Л/ДНР. Хто засудив – на карті. 22 лютого 2022, 11:44

Також учора нові санкції проти Росії узгодили у Євросоюзі. Обмежувальні заходи запровадять проти 351 депутата Державної думи, а також 27 фізичних та юридичних осіб, які відіграли роль у підриві територіальної цілісності України.

Борис Джонсон оголосив, що Велика Британія запроваджує санкції проти п’яти російських банків – це «Росія», «ІС Банк», «Генеральний банк», «Промзв’язокбанк» і «Чорноморський банк». Також обмеження стосуватимуться бізнесменів Тимченка та двох Ротенбергів.

Найкращий подарунок для України зробила Німеччина – канцлер Олаф Шольц повідомив, що сертифікацію газопроводу «Північний потік-2» зупинено. До речі, у відповідь у Росії вже погрожували рекордним зростанням цін на газ у Європі.

Канада запроваджує санкції проти суверенного боргу Росії, проти депутатів Держдуми, двох російських банків, а також забороняє будь-які фінансові операції з ОРДЛО.

Австралія забороняє в’їзд і запроваджує фінансові обмеження проти восьми членів Ради безпеки Росії. Також будуть санкції проти кількох банків.

Нагадаємо, Верховна рада проголосувала за введення санкцій проти депутатів Держдуми Росії. Тепер відповідне рішення має ухвалити Рада нацбезпеки та оборони.

@media screen and (max-width:557px){.box-telegram{flex-direction:column;padding:20px 10px 10px 10px!important}.box-telegram__img svg{margin-left:0!important}.box-telegram__info{margin-bottom:20px}.box-telegram button{margin-bottom:20px}} та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло» Підписатися

Проверьте

В Україні запровадили режим НС: як парламент голосував за рішення

У всіх областях України, крім Донецької та Луганської, з 24 лютого запроваджується режим надзвичайного стану …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *