29 марта, 2020 17:25

22 березня з Китаю в Україну прилетить літак із тестами на коронавірус – Офіс президента

Увечері 22 березня в Україну з Китаю прибуде літак із необхідними для боротьби з коронавірусом предметами та обладнанням. Про це 21 березня у Facebook повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

«У Китаї довантажується український літак Збройних сил України. Лабораторні тести, експрес-тести, маски, дезінфектори, апарати ШВЛ (штучної вентиляції легенів. – «ГОРДОН») тощо. Це тільки перша партія. Наступна через декілька днів так само полетить із Китаю нашим бортом… Завтра ввечері очікуємо літак у Києві!» – написав він.

https://www.facebook.com/kirill.timoshenko/posts/2958271014216663

Станом на 21.00 суботи, 21 березня, в Україні підтверджено 47 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію – це на шість більше, ніж минулої доби. Померло три людини, одна вилікувалася.

В Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації в Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Харківській, Тернопільській та Донецькій областях, а також у Києві. На всій території країни діє карантин.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джона Гопкінса на 21 березня, загальна кількість інфікованих у світі становить понад 300 тис., померло майже 13 тис. осіб.

Проверьте

Пенс і його дружина пройшли тестування на коронавірус

Тести віцепрезидента США Майка Пенса і його дружини Карен на коронавірус показали негативний результат. Про …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *