17 марта, 2022 9:13

ДТЕК ВДЕ здобула премію за перші в історії України "зелені" облігації

Компанія ДТЕК ВДЕ здобула нагороду New Market Green Pioneer від Climate Bonds Initiative (CBI) за перший випуск «зелених» облігацій серед українських компаній. У листопаді 2019 року ДТЕК ВДЕ випустила перші «зелені» єврооблігації на суму 325 млн євро під 8,5% строком на п’ять років, повідомила компанія у пресрелізі, поширеному у ЗМІ 8 липня.

Ця угода стала першим в історії випуском «зелених» облігацій класу «В», деномінованих у євро, і першим випуском облігацій компанії ВДЕ в Центральній та Східній Європі.

«Приєднання української нефінансової корпорації до дедалі більшої групи організацій, що випустили «зелені» облігації, – це довгоочікувана й наснажлива ознака розвитку ринку і зниження вхідного бар’єру. Навіть більше, оскільки в енергобалансі України провідну роль відіграють викопні види палива, розміщення облігацій ДТЕК є важливим кроком у правильному напрямку розвитку ринку», – наголошують у повідомленні.

«Ми пишаємося тим, що минулого року нам вдалося успішно ініціювати дебютне залучення наших «зелених» єврооблігацій і відкрити цей важливий для ринків, що розвиваються, інструмент фінансування. Ця нагорода – важливе досягнення для нашої компанії і для України, – сказав генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш. – Український сектор ВДЕ став однією з небагатьох історій успіху для країни, залучив інвестиції на суму понад 10 млрд євро. Важливо, щоб Україна швидко подолала поточну кризу в енергетичній галузі і продовжила шлях реалізації довгострокових структурних реформ і декарбонізації економіки відповідно до головних цілей європейської політики».

ДТЕК ВДЕ – операційна компанія, що управляє активами ДТЕК у поновній енергетиці. Упродовж 15 років компанія інвестувала в розвиток галузі понад  $10 млрд, включно з 1,2 млрд євро в розвиток зеленої генерації.

Climate Bonds Initiative (Ініціатива щодо кліматичних облігацій) – це орієнтована на інвесторів некомерційна організація, створена для збільшення інвестицій, що сприяють переходу до низьковуглецевої і стійкої до зміни клімату економіки.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *