14 марта, 2024 22:52
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

Керівництво "Енергоатому" продемонструвало свою корупційність, відмовившись від грошей від облігацій – Кучеренко

Керівництво «Енергоатому» продемонструвало свою корупційність, відмовившись від пропозиції виділити гроші на фінансову стабілізацію компанії завдяки випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), ініційованого народними депутатами. Про це в ефірі каналу «Україна 24» заявив народний депутат від «Батьківщини», заступник голови парламентського комітету з питань енергетики і комунальних послуг Олексій Кучеренко.

«Я думаю, що ми будемо дуже серйозно з [т.в.о. президента «Енергоатому» Петром] Котіним розмовляти, я взагалі не розумію, про що він узагалі може говорити, тому що за його президентства компанія «Енергоатом» із прибуткової стала збитковою. Він за рік загнав компанію у збитки. Я не розумію, де СБУ України, де взагалі правоохоронні органи, як можна допустити, щоб державну національну компанію «Енергоатом» загнали у збитки», – сказав Кучеренко.

За його словами, нещодавно Котін і профспілка зробили скандальну заяву, яка не має нічого спільного з реальністю.

«Я прочитав історичну заяву, яку підписали в.о. президента Котін і профспілка, яку він до цього залучив. Я такого не бачив за 30 років, такі істерики з боку тимчасового керівництва компанії», – додав депутат.

Він нагадав, що є одним зі співавторів законопроєкту про випуск ОВДП, який має поліпшити фінансовий стан компанії.

«Тут ми пропонуємо, я, у тому числі, один зі співавторів цього законопроєкту, щоб не було загрози ядерної безпеки, пропонуємо погасити всі борги. І вони починають відмовлятися від цього. Вони стали заручниками певних політиканів, розумієте, і штучно заганяють за рахунок спекуляцій. І при цьому небезкорисливо для себе. Я переконаний, що за хабарі вони зараз заганяють у збитки «Енергоатом» і продають електроенергію зі збитками для себе», – підкреслив Кучеренко.

Минулого тижня деякі народні депутати ініціювали законопроєкт, який передбачає випуск облігацій внутрішньої державної позики для поліпшення фінансового стану НАЕК «Енергоатом» на загальну суму 7,3 млрд грн.

Агентство «Інтерфакс-Україна» повідомляло, що колектив підприємства написав відкрите звернення, у якому висловив сумнів щодо здатності парламенту ухвалити такий законопроєкт. Документ підписав, зокрема, Котін.

20 січня Кабінет Міністрів України за дорученням президента вивів ДП «НАЕК «Енергоатом» з управління Міністерства енергетики, повідомив у своєму Telegram прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Наприкінці грудня в інтерв’ю агентству LIGA.net в.о. президента «Енергоатом» розповів, що компанія за підсумками минулого року матиме 7,6 млрд грн збитків через борги.

Проверьте

Лабораторное происхождение коронавируса маловероятно – ВОЗ

Появление приведшего к пандемии коронавируса в лаборатории маловероятно, заявили 9 февраля на брифинге в китайском …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *