16 апреля, 2024 16:20
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

"Метінвест" запускає в училищах і коледжах Маріуполя стипендіальну програму для студентів технічних спеціальностей

Студенти з першого по четвертий курс у коледжах і технікумах Маріуполя, які підписали меморандум про співпрацю з групою «Метінвест», зможуть одержувати від компанії стипендії. Програма охопить 1125 студентів.

Зокрема на додаткові стипендії зможуть претендувати учні вищого металургійного професійного училища, центру професійно-технічної освіти, професійного ліцею автотранспорту, професійного машинобудівного ліцею та політехнічного професійного коледжу Приазовського державного технічного університету.

«Сьогодні на хвилі попиту – готові кваліфіковані молоді кадри, сформовані з урахуванням сучасних запитів бізнесу. Роботодавцю важливо, щоб молоді фахівці володіли реальними навичками у виконанні роботи, а не тільки теоретичними знаннями», – цитує УНІАН регіональну менеджерку центру кар’єри «Метінвест» Яніну Войцеховську.

Надалі стипендіатів можуть взяти на роботу на підприємства групи.

«Щоб молоді люди стали фахівцями своєї справи, у них потрібно вкладати зусилля, інвестувати кошти й розширювати горизонт перспектив. Нам важливо, щоб у майбутніх молодих фахівців були знання, бажання й можливості реалізувати себе вдома, у рідному місті, у рідній Україні», – розповіла в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча групи «Метінвест» Олена Кондалова.

У металургійній галузі зацікавлені в кадрах робітничих професій, додав директор із персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Іван Голтвенко.

«Фінансова підтримка студентів – гідна мотивація до навчання та усвідомленого вибору майбутньої спеціальності. Ми готові навчати, стимулювати й гарантувати стабільність, як у роботі, так і в заробітній платі», – підкреслив керівник.

Завдяки програмі стипендій професійно-технічні навчальні заклади зможуть конкурувати за найкращих абітурієнтів, сказав директор Маріупольського вищого металургійного професійного училища Сергій Єфименко.

«Часто абітурієнти вибирають місце для навчання за розміром стипендії, де вище – туди і йдуть, не замислюючись над якістю освіти й подальшим працевлаштуванням. Сподіваюся, що нові перспективи змінять ситуацію, діти будуть вибирати те, що дійсно дасть можливості отримати не тільки знання, а й стабільне робоче місце», – зазначив він.

Проверьте

До кінця року середня зарплата може сягнути 14,5 тис. грн – Шмигаль

Шмигаль наголосив, що, за даними Держстату, у березні реальна зарплата (тобто з урахуванням інфляції) зросла …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *