17 марта, 2022 9:21

"Ринок чекав цього давно". Фонд держмайна вперше виставив на продаж майно спиртзаводу

15 вересня на майданчику «ProZorro.Продажі» розмістили оголошення про продаж окремого майна держпідприємства «Немирівський спиртзавод».

Як сказано в описі до лота, ідеться про майно Немирівського місця ведення діяльності та зберігання спирту, розташованого в місті Немирів і на території Медвежанської сільської ради Вінницької області.

Очільник Фонду держмайна України (ФДМ) Дмитро Сенниченко у Facebook повідомив, що з цього об’єкта розпочинають масштабну приватизацію спиртозаводів.

«Державна монополія на виробництво спирту – більше не українська реальність. Ринок чекав цього давно, критично потребуючи детінізації і демонополізації. І от 12 серпня Кабмін затвердив необхідну для цього програму реформування і розвитку спиртової галузі на 2020–2023 роки. Тому Фонд держмайна переходить до реалізації найважливішого аспекту програми – приватизації підприємств, що входять до ДП «Укрспирт» і державного концерну «Укрспирт», – написав він.

За словами Сенниченка, на першому етапі у ФДМ надійшло 12 об’єктів, що складаються з окремого майна спиртзаводів. За його словами, перший аукціон відбудеться 15 жовтня – за місяць після його оголошення.

https://www.facebook.com/dmitry.sennychenko/posts/3433271603361647

«Панове інвестори, для приватизації державних спиртзаводів створено найсприятливіші умови. До літа 2021 року спирт в Україні можна буде виробляти виключно на спиртзаводі, купленому в держави на приватизаційному аукціоні. Адже закон передбачає, що дозволи на будівництво і введення в експлуатацію нових підприємств із виробництва спирту надаватимуться тільки з 1 липня 2021 року. На цей час у вас усі переваги перед тими, чий спиртовий бізнес поки лишень у планах. Більше того, держава захистила українського виробника обмеженням імпорту спирту в Україну, яке діятиме до 1 січня 2024 року. Так що, панове інвестори, нічого не плануйте на жовтень. Графік аукціонів буде досить щільним – по два в тиждень», – додав він.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *