29 марта, 2022 1:31

У компанії "Фармак" заявили, що знизили споживання газу та електроенергії

Фармацевтична компанія «Фармак» наростила виробництво на 35% протягом останніх п’яти років, водночас знизивши споживання газу на 76%, а електроенергії – на 64%, також знижують і кількість викидів в атмосферу: щороку в середньому на 12–20%. Про це йдеться у фінансовому звіті з корпоративної соціальної відповідальності, який компанія «Фармак» підготувала в межах зобов’язань перед мережею Глобального договору ООН. Звіт проаналізували журналісти агентства «РБК-Україна».

«Паралельно зі збільшенням виробництва «Фармак» постійно працює над зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, що дає вагомий результат, – підкреслюють у документі. – Компанія неухильно дотримується українських і європейських нормативів в екологічних питаннях та планує заходи, покликані надалі ще більш істотно зменшити будь-які можливі наслідки діяльності».

2019 року викиди в атмосферу було знижено на 12,42% порівняно з 2018 роком у Києві і на 22,99% – у Шостці. У компанії це пов’язують із роботою котельні в порівняно теплий зимовий період і запуском в експлуатацію двох нових котлів Viessmann.

Компанія «Фармак» повідомила, що протягом минулого року передала на утилізацію 323 тонни пластику, 280 тонн макулатури та 159 тонн брухту. У компанії підкреслили, що було створено освітній проєкт «Екошкола» для 8–11 класів, який передбачає гранти. У проєкті взяли участь школи із 25 міст.

Голова наглядової ради АТ «Фармак» Філя Жебровська зазначила, що компанія вирішила систематизувати роботу в напрямі сталого розвитку і стати частиною світового свідомого бізнесу.

«РБК-Україна» нагадує, що 2015 року компанія «Фармак» відкрила власне виробництво субстанцій у Шостці, інвестиції становили $40 млн, із яких €500 тис. витратили на сучасні очисні споруди.

2018 року «Фармак» відкрила нове виробництво з виготовлення твердих лікарських засобів, вартість проєкту становила €20 млн.

За даними компанії, за підсумками 2019 року її частка ринку становила 5,9%.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *