16 февраля, 2024 12:29
ОСТРАЯ НОВОСТЬ

У Маріуполі меткомбінати встановили три додаткові кисневі станції для лікарні й під’єднали 90 нових кисневих точок

У Маріуполі в міській лікарні металургійні комбінати встановили три додаткові кисневі станції з розведенням і під’єднанням 90 точок прямого подавання кисню, повідомляє «Обозреватель».

Кисень подаватимуть на точки в рідкому вигляді, що ефективніше і для пацієнтів, і для лікарні, оскільки це дає змогу зробити подавання безперебійним й одночасно вводити в дію більшу кількість точок.

У лікарні проклали 1230 метрів киснепроводу і змонтували рампи на 180 балонів, зазначає портал. До 22 точок кисню, які вже працюють, під’єднали 90 нових ліжко-місць, і тепер їх у лікарні буде 112. Також змонтували системи подавання газоподібного кисню на рампи після газифікації рідкого кисню.

«Привозити рідкий кисень буде спеціальна машина – автомобільна газифікаційна установка, обладнана вакуумним насосом і теплообмінником, у якому рідина нагрівається до газоподібного стану і заповнюється в балони. Також станції обладнають не тільки світловою та звуковою сигналізацією контролю тиску в рампах, але й приладом, що відсилає смс на смартфон оператора. Це дублювання системи контролю та оповіщення на випадок непередбачених ситуацій», – ідеться в повідомленні.

Меткомбінат імені Ілліча, який входить до групи «Метінвест», з 16-го до 22 листопада передав до лікарень Маріуполя 11,7 тис. м³ кисню. Міська лікарня №9 отримала 939 балонів, лікарня №1 – 182 балони, лікарня №4 – 423 балони, лікарня швидкої допомоги – 315 балонів.

На сьогодні в лікарнях під’єднано 345 кисневих точок, зазначили у пресслужбі компанії, у цей проєкт «Метінвест» інвестував 24 млн грн.

Меткомбінат імені Ілліча постачає кисень у маріупольські лікарні безплатно.

Кисень необхідний для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, у яких знижена сатурація через ураження легень.

В Україні протягом останніх двох днів фіксують максимальну добову захворюваність на COVID-19, протягом попередньої доби хворобу підтвердили у понад 16,2 тис. пацієнтів, загальна кількість тих, хто заразився, сягнула 693,4 тис., із яких 326,2 тис. хворих одужали, а майже 12 тис. осіб померли.

Проверьте

Уманський: "Скрутки" як були, так і залишилися

В інтерв’ю головній редакторці видання «ГОРДОН» Олесі Бацман ексміністр фінансів України Ігор Уманський розповів, що …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *