29 марта, 2022 1:50

"Вони повернуться". Цукерберг відреагував на бойкот найбільших рекламодавців

Бойкот великих рекламодавців не змусить компанію Facebook змінювати свої правила. Про це засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив під час онлайн-наради з працівниками, повідомило 2 липня The Information.

Нарада відбулася 26 червня, але про заяви Цукерберга стало відомо за кілька днів. У Facebook виданню підтвердили те, що сказав керівник.

Цукерберг запевняв, що бойкот не триватиме довго і що «всі рекламодавці досить скоро повернуться на платформу». Також, за його словами, фінансові втрати, спричинені відмовою розміщувати рекламу, перебільшено, оскільки основний прибуток Facebook отримує від співпраці з малим бізнесом.

Водночас гендиректор визнав, що на кону стоїть репутація соцмережі. Він доручив провести переговори з активістами кампанії #StopHateforProfit, яку підтримали великі корпорації у США і за кордоном.

За інформацією ВВС, 1 липня глава глобальної стратегії Facebook, колишній член британського кабінету міністрів Нік Клеґґ розіслав листи основним гравцям на ринку реклами, у яких намагався розвіяти сумніви в тому, що компанія не бореться з мовою ненависті.

Уже понад 600 брендів, серед яких Unilever, Hershey, Starbucks, Verizon, Coca-Cola, відмовилося від розміщення реклами у Facebook. Учасники бойкоту вимагають змінення політики платформи щодо расизму, насильства та прав людини. Акції Facebook за тиждень упали на 8%, що призвело до втрати Цукербергом приблизно $7 млрд.

25 травня внаслідок жорсткого затримання поліцейськими помер афроамериканець Джордж Флойд. Після смерті чоловіка у США розпочалися заворушення. 29 травня президент Дональд Трамп написав у Facebook, що мітингувальники «ганьблять пам’ять Джорджа Флойда», і назвав учасників акцій бандитами. Аналогічне повідомлення американський президент залишив у Twitter. Сервіс мікроблогів трактував його як таке, що героїзує насильство.

Цукерберг пояснив, що його соцмережа не видалила постів Трампа, оскільки вважає їх попередженням про дії держави, про які необхідно знати.

1 червня десятки співробітників Facebook оголосили страйк на знак протесту проти позиції Цукерберга.

2 червня засновник компанії вирішив не змінювати, не маркувати і не видаляти постів Трампа. Проте вже 6 червня заявив про змінення політики, яка дозволяє обговорення в соцмережі погроз застосування державою сили. Цукерберг також пообіцяв, що компанія відстежуватиме і маркуватиме контент, який може вводити людей в оману, схоже на те, як маркують будь-яку проблемну інформацію. Контент, здатний призводити до спалаху насильства, видалятимуть, навіть якщо він буде йти від політиків, важливість думок яких для суспільства очевидна, зазначив він.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *