9 июля, 2020 20:18

Військовий взяв ніж у командира і вдарив себе у живіт, бо не отримав дозвіл на відпустку

На Львівщині старшина попросив у свого командира відпустку на 5 діб, але отримав відмову. Після цього він попросив у командира ножа. Його він отримав, а потім цим ножем завдав собі удару в живіт. Зараз старшина у реанімації, а ДБР розслідує справу про «ухилення від військової служби шляхом самокалічення».

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } }

Інцидент трапився ще 18 червня у селі Старичі Львівської області – на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Деталі справи можна дізнатися із судового рішення, опублікованого у Єдиному державному реєстрі.

Що відомо про інцидент у Старичах

Подія відбулася приблизно о 14:20 на території 15-ї ділянки навчального комплексу «Бій у населеному пункті». Старшина військової частини А2962 підійшов до командира (командира роти) і попросив про відпустку на 5 діб. Але начальник відмовив, бо, мовляв, зараз тривають навчання. У відпустку під час навчань ходити не можна. Після цього розмова старшини й ротного чомусь звернула у бік ножів. Старшина попросив командира показати його ніж, і той погодився. Взявши ніж, старшина відійшов на кілька метрів та вдарив себе ним у живіт. Командир вибив ніж та надав першу медичну допомогу – разом з іншим військовим, який був свідком подій. Зрештою, старшина вижив, але потрапив у реанімацію.  ДБР зараз займається провадженням про «ухилення від військової служби шляхом самокалічення«.

Покарати за таке можуть триманням у дисциплінарному батальйоні до 2 років або й позбавленням волі на такий же строк.

Військовий вдарив себе ножем у Старичах: дивіться розташування на карті

 

Проверьте

Справа проти Порошенка: суд продовжив слідство на 3 місяці

Печерський районний суд Києва продовжив термін розслідування справи проти п’ятого президента України Петра Порошенка до …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *