Через комплексну масштабну кризу нафтопереробні підприємства Венесуели масово припиняють роботу. В той же час, видобуток нафти в країні катастрофічно скорочується. Про це повідомляє видання OilExp.
У червні 2020 року обсяги видобутку нафти у Венесуелі скоротилися до рекордного рівня приблизно за 80 років. Основна причина – американські санкції щодо державної нафтовидобувної компанії Petroleos de Venezuela, яка тепер не може експортувати сировину. Але є й інші причини.
«Багато років Венесуела вела політику зниження цін, доходів, а не розширювала виробництво нафти. Ми говоримо про політику, яка тривала напевно 40 років» – сказав Анхель Альварадо, представник Національної асамблеї.
Раніше країна отримувала більше 90% твердої валюти від продажу сирої нафти. Коли обсяги виробництва і експорту стали знижуватися, Венесуела скотилася в глибоку економічну кризу.
Видання наголошує на тому, що незважаючи на те, що нафтові резервуари майже заповнені, спостерігається нестача бензину. Причина в тому, що нафтопереробні підприємства старіють і не справляються з великими обсягами сировини.
Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на найбільшому нафтопереробному заводі у Венесуелі спалахнула масштабна пожежа.
Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.