16 октября, 2021 17:09

Зарплати антикорупціонерів: скільки у вересні заробили глави НАБУ, НАЗК і САП

«Слово і діло» стежить не тільки за тим, як українські політики і чиновники виконують свої обіцянки, а й за тим, скільки вони заробляють. Сьогодні пропонуємо подивитися, які зарплати у вересні були у керівників антикорупційних органів.

Найвища зарплата у вересні була у голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова. Йому нарахували 231 484 грн.

Дещо менше заробив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник – 215 934 грн. Його заступнику, Анатолію Новаку, нарахували у вересні 194 366 грн.

Заступник глави НАЗК Іван Пресняков та заступник директора НАБУ Тетяна Варварська отримали майже однакові зарплати – 162 тисячі гривень (без урахування податків).

Інші заступники глави НАЗК – Роман Сухоставець та Олександр Стародубцев – заробили без урахування податків 136 925 грн та 81 940 грн відповідно.

Першому заступнику Ситника Гізо Углаві нарахували 124 957 грн.

Найменшу заробітну плату за вересень нарахували виконувачу обов’язків керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максиму Грищуку – 67 585 грн.

Зарплати керівників антикорупційних органів за серпень можна подивитися на нашій інфографіці.

Нагадаємо, «Слово і діло» писало, яке місце в рейтингах корупції посідає Україна, а також які результати роботи показують антикорупційні органи.

Проверьте

Сезонні коливання курсу долара: як змінювалася вартість американської валюти

Курс валют в Україні має певну циклічність у своїх коливаннях. На початку осені курс долара …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *