17 сентября, 2021 4:30

Суд відправив ексдепутата Микитася під домашній арешт

Вищий антикорупційний суд відправив підозрюваного в заволодінні майном Нацгвардії ексдепутата й колишнього президента «Укрбуду» Максима Микитася під цілодобовий домашній арешт. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

«Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора САП та змінив запобіжний захід колишньому президенту державної будівельної корпорації із застави на цілодобовий домашній арешт», – ідеться в повідомленні.

У суді наголосили, що підозрюваний зобов’язаний прибувати до детектива, прокурора, слідчого або в суд за будь-якою вимогою. Крім того, він має утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками і здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

Також він має носити електронний засіб контролю. Строк дії зобов’язань – до 14 липня 2020 року.

Пресслужба не називає імені підозрюваного, але прессекретарка ВАКС Олеся Чемерис у коментарі «Українській правді» підтвердила, що йдеться про Микитася.

2 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України оголосили Микитасю про підозру у справі про заволодіння нерухомістю в Києві, яка належала Нацгвардії. За даними слідства, сума збитків, завданих державі внаслідок діяльності Микитася, становить 81,635 млн грн.

22 жовтня Вищий антикорупційний суд України розглянув апеляцію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та заарештував Микитася із заставою 80 млн грн. Його рідні внесли заставу, 25 жовтня він вийшов із СІЗО. На нього наділи електронний браслет.

11 грудня в Микитася провели низку обшуків. Екснардепа підозрюють у підробленні документів купівлі-продажу цінних паперів, унаслідок чого він міг незаконно отримати понад 200 млн грн. Під час обшуків у нього виявили шість елітних автомобілів, згодом суд заарештував транспортні засоби.

20 січня прикордонники зняли Микитася з рейсу під час спроби покинути Україну.

Проверьте

Красивые поздравления на 8 марта в стихах, открытках и прозе

Вот и наступил один из самых ожидаемых и прекрасных весенних праздников – Международный женский день …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *