16 марта, 2022 18:24

Скільки енергоблоків теплоелектростанцій України запущено в роботу

Україна на три дні – з 24 до 26 лютого – планує відключитися від енергосистем Росії та Білорусі. Це необхідно для підготовки до синхронізації з європейською енергосистемою ENTSO-E та передбачено угодами щодо умов майбутнього об’єднання. Як повідомили в «Укренерго», мета випробування – продемонструвати спроможність енергосистеми підтримувати необхідну частоту 50 Гц у різних режимах роботи. На інфографіці «Слово і діло» – скільки енергоблоків українських ТЕС працює станом на 21 лютого.

Станом на 21 лютого в роботу запущено 35 із 87 енергоблоків українських теплоелектростанцій, вони генерують 5387 МВт.

Через обстріл на Донбасі сьогодні повністю було зупинено Луганську ТЕС: працював один енергоблок із 6, але і його зараз ремонтують.

На Слов’янській ТЕС із двох енергоблоків працює один (один резервний). Один енергоблок запущено на Вуглегірській ТЕС: три перебувають на консервації, для трьох немає палива.

На Курахівській ТЕС працює п’ять енергоблоків, один – у резерві, ще один – на поточному ремонті. На Криворізькій ТЕС із семи працює один енергоблок: чотири – на консервації, для двох немає палива.

На Придніпровській ТЕС запущено два енергоблоки, на Запорізькій ТЕС – чотири (інші на консервації). На Зміївській ТЕС підключено один енергоблок із 10: один – на консервації, один – на ремонті, для семи – немає палива.

На Харківській ТЕЦ-5 підключено два енергоблоки (для ще одного немає палива). На Трипільській ТЕС працює два енергоблоки: один – на консервації, ще три без палива.

На Київській ТЕЦ-5 працюють два енергоблоки, на ТЕЦ-6 – один. Один енергоблок працює на Ладижинській ТЕС: три – на поточному ремонті, два – законсервовані.

На Бурштинській ТЕС працює 8 із 12 енергоблоків: один – у резерві, один – на консервації, два – на ремонті.

Чотири із чотирьох енергоблоків підключені на Добротвірській ТЕС.

Нагадаємо, на інфографіці «Слово і діло» можна побачити, як змінювалися запаси вугілля на українських ТЕС та ТЕЦ за останній рік.

На відео – що спричинило енергетичну кризу у світі та які прогнози розвитку подій.

@media screen and (max-width:557px){.box-telegram{flex-direction:column;padding:20px 10px 10px 10px!important}.box-telegram__img svg{margin-left:0!important}.box-telegram__info{margin-bottom:20px}.box-telegram button{margin-bottom:20px}} та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло» Підписатися

Проверьте

В Україні запровадили режим НС: як парламент голосував за рішення

У всіх областях України, крім Донецької та Луганської, з 24 лютого запроваджується режим надзвичайного стану …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *