29 марта, 2022 1:16

Боротьба з COVID-19. У бюджеті України на 2021 рік заклали понад 2 млрд грн на вакцини

Міністерство фінансів України передбачило у державному бюджеті України на 2021 рік 2,6 млрд грн на закупівлю вакцин проти COVID-19. Про це заявив на брифінгу 14 вересня міністр фінансів України Сергій Марченко.

«Ми розуміємо, що на сьогоднішній момент є пріоритетом [боротьба з коронавірусом]. Кошти на боротьбу з COVID-19 передбачені суттєві», – сказав міністр.

Марченко додав, скільки спрямують на програми медичних гарантій (15,8 млрд грн), закупівлю вакцин (2,6 млрд грн) і запобігання поширенню коронавірусу у школах (1 млрд грн).

Спеціальних ліків проти COVID-19 поки немає, зараз під час цього захворювання проводять тільки симптоматичне лікування. У Всесвітній організації охорони здоров’я зазначали, що низка лікарських засобів може сприяти поліпшенню самопочуття й полегшенню симптомів COVID-19, але поки немає підтверджень, що будь-який препарат дає змогу запобігти цьому захворюванню або лікувати його.

У ВООЗ вважають, що коронавірус становитиме серйозну загрозу, поки не винайдуть вакцини. На думку глави Європейського агентства лікарських засобів Марко Кавалері, у кращому разі вакцина буде готова наступного року. 31 компанія, яка розробляє вакцини проти коронавірусу, вже перейшла до клінічних випробувань на людях.

Президент України Володимир Зеленський говорив, що Україна «записана в усі черги» по майбутню вакцину проти коронавірусу SARS-CoV-2. 

В Україні протягом останньої доби виявили 2462 нові випадки зараження коронавірусом. Загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні сягнула 156 797. Протягом останніх 24 годин від інфекції померло 33 людини, загальна кількість пов’язаних із COVID-19 смертей сягнула 3211. Одужало вже 69 543 пацієнти, з них 650 – протягом останньої доби. І далі хворіє 84 043 людини. 

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *