20 апреля, 2021 14:29

"Я – не Дон Кіхот". Вітренко відповів на запитання, чи оскаржуватиме своє звільнення з "Нафтогазу"

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко не буде оскаржувати в судах своє звільнення, про яке повідомили в державній компанії. Про це він заявив виданню «Цензор.НЕТ» в інтерв’ю, яке було опубліковано 1 червня.

«15 липня буде мій останній день роботи в «Нафтогазі». Я не борюся, не хочу утриматися будь-яким шляхом. Я сприймаю це як даність. Якщо у держави інші пріоритети, то я не Дон Кіхот. Розумієте? Я займаюся справами, які можуть дати результат, а не просто борюся з вітряними млинами», – сказав Вітренко.

Топменеджер вважає, що глибинна причина його звільнення з компанії – пріоритети державної влади не включають те, чим займаюся.

«Це протистояння з «Газпромом», боротьба з корупцією, реформи. Це призвело до того, що [голова «Нафтогазу»] Андрій Коболєв на чотири роки без конкурсу залишився головою правління. Коболєв не хоче бачити неприємну правду, яка у нього асоціюється зі мною. Тому він мене звільнив. Ось такий дуже простий логічний ланцюжок», – пояснив Вітренко.

13 травня топменеджер написав у Facebook, що його попередили про скорочення посади, що означає: за два місяці його звільнять.

У НАК пояснили, що посаду виконавчого директора буде скорочено в межах трансформації групи, що покликане усунути дублювання функцій, спростити взаємодію підрозділів і підвищити ефективність роботи.

В інтерв’ю LIGA.net, опублікованому 19 травня, Вітренко заявив, що його плановане звільнення з посади пов’язане з Офісом президента України.

Проверьте

Рекомендації Антимонопольного комітету дали змогу зберегти справедливі умови для вантажовідправників – металурги

Антимонопольний комітет України рекомендував «Укрзалізниці» відмовитися від ниток графіка руху поїздів, і в такий спосіб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *