5 декабря, 2020 22:28

Кандидат в головні митники Рябікін виявися злочинцем

 

Вчора ввечері на сайті СБУ з’явилось чергове рутинне повідомлення про те, що Служба безпеки України викрила протиправний механізм, організований топменеджментом міжнародного аеропорту «Бориспіль» під час закупівлі послуг з капітального будівництва об’єктів транспортної інфраструктури. Загалом цікава інформація, але не більше того…

Проте, за нашими даними, отриманими від топ-чиновників Офісу Генерального прокурора, за цією новиною ховається інформаційна бомба. Адже головний «злодій» — це Павло Рябікін, генеральний директор Міжнародного Аеропорту «Бориспіль», якого просовують голову Держмитслужби. Тобто, майбутній головний митник виявився злочинцем…

Але давайте про все по порядку.

В  рамках укладеного аеропортом «Бориспіль» з ТОВ «НАН» договору   на будівництво паркінгу на загальну суму 440  млн. грн., Павло Рябікін та директор з капітального будівництва та експлуатації Валерій Вандін незаконно заволоділи коштами  Міжнародного Аеропорту «Бориспіль» у сумі понад  37 млн грн.

За вказаним фактом, наскільки нам відомо, Офісом великих платників податків ДФС  розпочато кримінальне провадження  за ст. 212 та 191 КК України.

За результатами проведення відкритих торгів на будівництво паркінгу в ДП МА «Бориспіль» у 2017 році укладено договір з ТОВ «НАН». У ході виконання робіт за вказаним договором у період 2017-2018рр. ТОВ «НАН» укладено з ТОВ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» низку договорів на поставку товарів та надання послуг, окремі з яких носять сумнівний характер.

Павло Рябікін злочинець

ТОВ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» здійснено перерахування цих коштів на ряд підконтрольних фіктивних підприємств. Та і у самого ТОВ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» відсутні основні фонди, складські приміщення та власні робочі ресурси. Дослідження органами ДФС фінансових операцій, проведених ТОВ «НАН» з ТОВ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» довели, що вони мають ознаки легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом на суму понад  37 млн грн.

Крім того, існує зв’язок представників ТОВ «НАН» з посадовцями аеропорту «Бориспіль». Директор з капітального будівництва та експлуатації ДП МА «Бориспіль» Валерій Вандін через гендиректора Павла Рябікіна пролобіював інтереси свого (вже померлого) брата — Юрія Вандіна, який на момент проведення торгів по закупівлі послуг з будівництва паркінгу володів 15% ТОВ «НАН».

Що цікаво, ТОВ «НАН» тісно пов’язано з ТОВ «Корпорація КРТ», яке належить Дубневичу Богдану, колишньому народному депутату 8-го скликання від партії «Європейська Солідарність» та його брату Дубневичу Ярославу, народному депутату України 9-го скликання, члену депутатської групи «За майбутнє».

Наше джерело в ОГПУ запевняє, що оприлюднення вказаних даних не вплине на досудове слідство, оскільки Павлу Рябікіну вже ніколи не зайняти жодної високої посади. Докази його злочинів – беззаперечні. Чекаємо  від Ірини Венедіктової офіційних обвинувачень Рябікіну! Побажання Президента щодо посадок топ-чиновників майже виконано!

Проверьте

Лесников возвращается на «Укрзализныцю»

О данном факте свидетельствует наличие на Укрзализныце замдиректора по безопасности Яселького Михаила Ивановича, который удержался …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *