5 августа, 2021 1:35

Які європейські країни пускатимуть невакцинованих українців

Безвізові подорожі в Європу повертаються. Завдяки низькому рівню захворюваності на коронавірус в Україні європейські країни одна за одною почали відкривати кордони для наших громадян. При цьому для туристичної поїздки не обов’язково бути вакцинованим від COVID-19. «Слово і діло» пропонує подивитися, куди будуть пускати нещеплених українців.

З суто літніх напрямків для українців тепер доступні Греція, Кіпр, Болгарія, Хорватія. Щоб в’їхати на Кіпр, потрібно зареєструватися на спеціальній платформі CyprusFlightPass, здати ПЛР-тест до прильоту і повторний – після.

Для в’їзду в Грецію, Болгарію або Хорватію потрібен або негативний тест на коронавірус, або довідка про наявність антитіл, або сертифікат про вакцинацію.

Відкрилася для українців Данія. Щоби перетнути кордон, потрібно мати при собі негативний результат ПЛР-тесту, і ще один тест здати після прибуття.

Бельгія, Латвія і Словенія пускають українців за наявності негативного ПЛР-тесту, сертифіката вакцинації або сертифіката про одужання. Потрапити до Німеччини можна з негативним ПЛР-тестом або свідоцтвом про одужання. З сертифікатом вакцинації теж пускають, але препарат має бути схвалений в Євросоюзі (тобто не Coronavac).

Абсолютно вільно громадяни України можуть в’їхати до Естонії – не потрібен навіть ПЛР-тест. Складніше буде потрапити в Ірландію: потрібно мати при собі негативний ПЛР-тест, потім пройти карантин і здати тест повторно.

Нагадаємо, на нашій карті можна подивитися, куди і за яких умов можуть поїхати українці.

Також «Слово і діло» писало, які країни відкрили кордони для українців у липні.

Проверьте

Результати ЗНО: де живуть відмінники, які отримали максимальні бали

У рамках зовнішнього незалежного оцінювання цього року вперше було обов’язковим тестування з математики. Його результати …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *